V novém případu čelí komisař Rath přízraku zákeřného vraha i sílícího fašismu. Třetí řada nejvýpravnějšího seriálu německé historie (2020). Hrají: V. Bruch, L. L. Friesová, L. Eidinger, L. Beneschová, H. Herzsprungová, M. Maticevic, M. Beckerová a další. Režie: Tom Tykwer, Henk Handloegten a Achim von Borries

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Gereon Rath se rozhodne Gretu konfrontovat přímo s Richardem v naději, že změní svou soudní výpověď a podaří se mu děvče zachránit. Alfred Nyssen přichází s riskantním ekonomickým plánem navázaným na plánovaný pád americké burzy a snaží se pro něj získat vysoce postavené muže. Nový forenzní důkaz přináší zlom ve vyšetřování vražd ve filmovém ateliéru, ale policie svádí boj s časem. Ještě než mohou jednat, fantom znovu zaútočí brutální silou.

Babylon Berlín je nejdražším televizním projektem německé historie a získal řadu domácích i mezinárodních ocenění včetně Evropské filmové ceny v roce 2019 a Německý televizních cen v mnoha kategoriích. Příběhy komisaře Gereona Ratha volně vycházejí z knižní předlohy Volkera Kutschera a strhujícím způsobem ilustrují kontrasty v německé meziválečné společnosti – od sociálních a politických rozdílů po vyobrazení politických machinací i nepoutaných večírků. Po úspěchu prvních dvou sérií se Babylon Berlín vrací s třetí řadou a zcela novým kriminálním případem.

Originální názevBabylon Berlin III
Stopáž42 minut
Rok výroby 2019
 P )D( ST HD
ŽánrSeriál 15+