Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • Lucie 24. 11. 2020 23:55 Celá diskuse

    Ale houby.

    Harvey Lee Oswald byl ještě před svou emigrací do Ruska skoro 3 roky ve výcviku v americkém námořnictvu a střílet fakt uměl. Možná to byl špion, ale především to byl pomýlený magor, paranoidní blázen, kterého se nakonec rády zbavily obě dotčené strany, jak SSSR (kde vydržel pouhé tři roky, to není moc dobrá vizitka špiona), tak i v USA...jak jste přišel na to, že jeho sovětská manželka Marina Prusakovova byla dcera důstojníka KGB, to ví asi jen Pán Bůh. Opravdu profi super duper špion, který chce nejprve jako zarytý komunista do SSSR, pak jako antikomunista do USA, pak zase přes sovětskou ambasádu v Mexiku zpět do SSSR a k tomu ještě na Kubu. To by musely být všechny tajné služby už úplně slabomyslné, někoho tak labilního, nevypočitatelného a nekontrolovatelného stále zaměstnávat. Ohledně jeho účasti při atentátu na JFK mohou stále vyvstávat pochybnosti, ale blázen na to byl Oswald dostatečný. Navíc byl namočený do dalšího zločinu, co ta vražda na dallaské ulici policisty J. D. Tippita, to asi také byla náhoda, že u dvou vražd střelnou zbraní v jeden den byl vždycky chudáček H.L. Oswald.

Reagujte na komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.