Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • bb 26. 11. 2020 14:35 Reagovat 3 1

  ha ha ha

  dalsi povedena americka taskarice pro hlupce, viz napr. podvodny hadrak 89 + dvojcata + barevne revoluce + podvodne prezidentske volby tumpeta x bidet + podvodna plandemie s genocidni vakcinou radne neproslou testovanim, kdy se sami vyrobci pres soudy predem vyvlikaji z odpovednosti za nasledky z vedlejsich ucinku ci smrti, vcetne financni nahrady skody.

  • Karla 28. 11. 2020 02:20 Reagovat 0 2

   Je mi vas uprimne lito

   Kdyz nemate uctu k zivotu, mejte ji aspon ke smrti. Tu nikdo predstirat nemohl.

 • Mira 22. 9. 2019 22:28 Reagovat 4 3

  třeba to bylo trochu jinak...

  Atentát na J.F.K: Nezvratný důkaz...1.část Historický dokument CZ Toto lze najít na youtube...perfekt dokument,který vysvětluje vše-jak to ve skutečnosti bylo...

 • Ondrej Malek 21. 9. 2019 23:06 Reagovat 5 1

  Co to je za klauni?

  Navratil a Mahdal dabuji vsechny postavy od kojence po starce. Strasny dabing.

 • Mgr. Tomáš Bouzek 21. 9. 2019 22:08 Reagovat 10 8

  Co je to za blbost?

  Harvey Lee Oswald byl americký špión, a to dlouhodobě. Neuměl střílet a jakožto navrátilec ze SSSR, včetně dcery důstojníka KGB jako manželky, byl vhodným obětním beránkem. JFK si znepřátelil široké spektrum mocných, včetně Fed, armády i Mafie. Spolupráce na jeho koordinované vraždě pak nebyl problém. Oswald prezidenta nezabil, přes strom jej ani nemohl zasáhnout a navíc za to nebyl ani zatčen. Jeho likvidace Rubym byla předem domluvena, sám Ruby neměl co ztratit, měl rakovinu. Dělal nejen pro mafii, ale i pro americké tajné služby, proto se tam tak snadno dostal.

  • Lucie 24. 11. 2020 23:55 Reagovat 3 1

   Ale houby.

   Harvey Lee Oswald byl ještě před svou emigrací do Ruska skoro 3 roky ve výcviku v americkém námořnictvu a střílet fakt uměl. Možná to byl špion, ale především to byl pomýlený magor, paranoidní blázen, kterého se nakonec rády zbavily obě dotčené strany, jak SSSR (kde vydržel pouhé tři roky, to není moc dobrá vizitka špiona), tak i v USA...jak jste přišel na to, že jeho sovětská manželka Marina Prusakovova byla dcera důstojníka KGB, to ví asi jen Pán Bůh. Opravdu profi super duper špion, který chce nejprve jako zarytý komunista do SSSR, pak jako antikomunista do USA, pak zase přes sovětskou ambasádu v Mexiku zpět do SSSR a k tomu ještě na Kubu. To by musely být všechny tajné služby už úplně slabomyslné, někoho tak labilního, nevypočitatelného a nekontrolovatelného stále zaměstnávat. Ohledně jeho účasti při atentátu na JFK mohou stále vyvstávat pochybnosti, ale blázen na to byl Oswald dostatečný. Navíc byl namočený do dalšího zločinu, co ta vražda na dallaské ulici policisty J. D. Tippita, to asi také byla náhoda, že u dvou vražd střelnou zbraní v jeden den byl vždycky chudáček H.L. Oswald.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi