Basketbal

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Miran Kahriman 15. 9. 2017 20:35 Reagovat 0 1

  /basekt ??? Rusko - Srbsko ???

 • Sergej Belov 14. 9. 2017 10:32 Reagovat 2 1

  Kde jsou ty časy?

  LOH v Mnichově v roce 1972 a nezapomenutelné finále mezi SSSR a USA..Tento legendární,vyjímečný zápas by se měl povinně vysílat ve "veřejnoprávní" ČT!!!A co se týká našeho basketbalu, tak především zápasy VŠ Praha,Zbrojovky Brno z šedesátých,sedmdesátých a i osmdesátých let!! A pochopitelně i reprezentačních týmů Československa z té doby. Proč ČT vůbec nezmíní reprezentanty jako Mifka,Ammer,Růžička,Zídek,Zedníček,Bobrovský,Brabenec,Kos,Kropilák,Hraška,Havlík,Rajniak,Douša,Skála,Matický,Pospíšil,Konopásek a atd a také poslední,medialový úspěch ČSSR týmu,který získal stříbrnou medaili při MS evropy v roce 1985 ve Stuttgartu???Jak jde vše od desíti k pěti po listopadovém puči, tak se to týká především i sportu a snad nejvíce kolektivního sportu,kde je nejvíce znatelný úpadek ve výkonnosti a za úspěch se již považuje i samotné kvalifikování se na ME,MS a hlavně OH,což bylo za "totality" bráno téměř jako samozřejmost!!!ZLATÍ komunisté!!!

 • 14. 9. 2017 09:55

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • Šimon Fánek v Plísni 13. 9. 2017 21:54 Reagovat 4 1

  Mistrovství evropy,anebo afriky??

  Jednoznačně fandím evropskému týmu Srbska v zápase s poloafrickou Itálií!! To samé platí plně i o týmu Ruska!!!

 • CZ-weissmann 23. 6. 2017 13:37 Reagovat 6 2

  Mistrovství evropy??Nejde náhodou o omyl???

  Při pohledu na zápas Slovenska s Francií mám dojem, že nejde o ME, ale o mistrovství světa, anebo mistrovství afriky spíše v případu týmu Francie!!! Nerad bych se dožil toho, že náš tým bude jednou podobný tomu francouzskému!!! To je děs!!!

 • Pan Vojtěch 21. 6. 2017 13:57 Reagovat 1 1

  Kde je zápas Maďarsko - Itálie

  Opravte to! Mistrovství Evropy Pardubic a Děčína, no co to jako je..?

 • ivan 18. 6. 2017 11:27 Reagovat 3 0

  To

  je legrace. Basketbalistky už nemají šanci postoupit v turnaji dále a ČT v neděli dopoledne jede upoutávku na ME tak , jako by repre měla šanci turnaj vyhrát.

 • Marek 17. 6. 2017 19:23 Reagovat 3 0

  Ruchový mikrofon

  Proč musí být ten ruchový mikrofon tak blízko u toho, kdo tam pořád křičí 'magyaro'?

 • Áda Pospíšil-Hůla 16. 6. 2017 19:25 Reagovat 5 0

  Co to je?

  Nejenom katastrofální a nervózní výkon družstva Česka proti Ukrajině ..nedívám se od začátku, ale kdo je ta dáma co spolukomentuje? To ji nikdo neřekl, že nemá fandit ale glosovat zápas? Tolik blábolů jsem už dlouho neslyšel. No a Bažant...prý hrajeme s Běloruskem. To je klasický breptal.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi