Hledám práci

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13  
Sdílet
| Poslat odkaz

Nová tvář magazínu Hledám práci

Jana Bohušová průvodkyní magazínem nejen pro nezaměstnané

Ne všichni jsme neustále v pohodě a bez obav, že budeme každé ráno spolehlivě odcházet do práce, kterou nám nic a nikdo neohrozí. Česká televize vysílá každé úterý na ČT2 pět minut před jednou hodinou pro takové diváky magazín Hledám práci. Mezi nimi nemusí být vždy ti, kteří jsou aktuálně bez zaměstnání, řadu potřebných informací přinášíme i všem, kteří předvídají komplikace, anebo uvažují o zásadní změně. Hledám práci přináší informační servis, inspiruje osobními příběhy, motivuje na základě dobrých zkušeností od nás i ze zahraničí a usiluje o to být platným partnerem pro všechny, kteří jej takto přijmou do svého soukromí. Od začátku února 2011 bude novou tváří tohoto pořadu dramaturgyně a moderátorka v jedné osobě Jana Bohušová.

Náš magazín nejen pro nezaměstnané patří do programu České televize od roku 2005. Tehdy měl výrazně servisní zacílení a vysílali jsme jej pod názvem Nemám práci. V průběhu let se proměnil nejen název, ale i dramaturgie. Od roku 2009 oslovujeme televizní diváky pod názvem Hledám práci, v roce 2010 vystřídali Kateřinu Huberovou, první moderátorku pořadu, Monika Barchanská a Tomáš Grohregin, letos přicházíme hned s několika změnami.

Jana Fabianová
Jana Fabianová
moderátorka

Dramaturgii a moderování pořadu dostala na starosti Jana Bohušová. Připomínáme její účinkování v ostravském vydání pořadu Sama doma. Jestliže při té příležitosti uvedeme také její někdejší působení ve zpravodajské redakci, nebo pozdější účinkování v lifestylových pořadech Zkus mít vkus nebo Vyzkoušejte si…, které také moderovala, nebude už nikdo pochybovat o tom, že Jana vnese do pořadu nejen svou předchozí zkušenost novinářky, ale i dobrou znalost zajímavých lidí, osudů a prostředí, tak jak se s nimi poznala při natáčení televizních pořadů o různých profesích a zájmech.

Pořad zacílený na specifickou diváckou skupinu naplňuje poslání veřejné služby. Jeho tvůrci nemají ambici uplatňovat v souhrnu údaje, ke kterým se lze dostat jinak. Snaží se být originální a chtějí vyprovokovat naše diváky k aktivnímu přístupu v okamžiku, kdy řeší existenční problémy a hledají impulsy pro svoje nové začátky. S tímto záměrem se nově v redakčním týmu etabluje režisérka Markéta Nešlehová, jejíž jméno patřilo svého času k oblíbenému pořadu Noc s Andělem a v ostravské televizi je najdeme v titulcích pořadů Sabotáž, Bydlení je hra, Vyzkoušejte si… a jiných.

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Magazín
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.

Související pořady