146 minut
Dobré ráno (Brno)

Dobré ráno

Část: Čas pro VIP - Pavel Nový

Obsah dílu

Vítejte v Dobrém ránu! — Dětská půlhodinka — Čas pro VIP - Jan Přeučil a Eva Hrušková, Alena Antalová — Čas pro VIP - Pavel Nový — Herci o Vánocích

Části dílu

00:00
Vítejte v Dobrém ránu!
  Dnes s herci Janem Přeučilem a Evou Hruškovou, Alenou Antalovou a Pavlem Novým. Mošny ŽIVĚ. Soutěžní otázka, přehled tisku, reportáž o lidech, pracujícich i přes Vánoce, beseda s Jiřím Mrázkem a kapelou Mošny, Mošny ŽIVĚ.
  35:40
  Dětská půlhodinka
   Blesková soutěž pro děti, dětská anketa: "Co byste si přáli od Ježíška?", beseda s Markem Šubou, správcem Haly Bongo v Brně a Janem Škraňkou, kurátorem expozice Tatra 570 o připravovaných akcích v dětské hale, reportáž z anglického divadla.
   67:45
   Čas pro VIP - Jan Přeučil a Eva Hrušková, Alena Antalová
    Výsledky bleskové soutěže pro děti, beseda s herci Janem Přeučilem a Evou Hruškovou, anketa z Brna: "Jaký byl váš poslední dobrý skutek?", beseda s herečkou Alenou Antalovou, Mošny ŽIVĚ.
    96:19
    Čas pro VIP - Pavel Nový
     Anketa ze Zlína: "Jaký byl váš poslední dobrý skutek?", beseda s herci Pavlem Nový, Alenou Antalovou, Janem Přeučilem a Evou Hruškovou, živý vstup ze zámku Lysice, Mošny ŽIVĚ.
     123:08
     Herci o Vánocích
      Anketa z Olomouce: "Jaký byl váš poslední dobrý skutek?", beseda s herci Pavlem Nový, Alenou Antalovou, Janem Přeučilem a Evou Hruškovou, výsledky divácké soutěže, reportáž o zdravém vánočním cukroví, Mošny ŽIVĚ, beseda s herci Pavlem Nový, Alenou Antalovou, Janem Přeučilem a Evou Hruškovou.
      Přehrát celé video

      Napište nám