Předchozí díl | Následující díl

Dobré ráno

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 36  
Sdílet
| Poslat odkaz

Ranní proud rozhovorů, hudby a zajímavostí k příjemnému vstávání

Obsah pořadu
 • Vítejte v Dobrém ránu!
  Dnes s herci Janem Přeučilem a Evou Hruškovou, Alenou Antalovou a Pavlem Novým. Mošny ŽIVĚ. Soutěžní otázka, přehled tisku, reportáž o lidech, pracujícich i přes Vánoce, beseda s Jiřím Mrázkem a kapelou Mošny, Mošny ŽIVĚ.
 • Dětská půlhodinka
  Blesková soutěž pro děti, dětská anketa: "Co byste si přáli od Ježíška?", beseda s Markem Šubou, správcem Haly Bongo v Brně a Janem Škraňkou, kurátorem expozice Tatra 570 o připravovaných akcích v dětské hale, reportáž z anglického divadla.
 • Čas pro VIP - Jan Přeučil a Eva Hrušková, Alena Antalová
  Výsledky bleskové soutěže pro děti, beseda s herci Janem Přeučilem a Evou Hruškovou, anketa z Brna: "Jaký byl váš poslední dobrý skutek?", beseda s herečkou Alenou Antalovou, Mošny ŽIVĚ.
 • Čas pro VIP - Pavel Nový
  Anketa ze Zlína: "Jaký byl váš poslední dobrý skutek?", beseda s herci Pavlem Nový, Alenou Antalovou, Janem Přeučilem a Evou Hruškovou, živý vstup ze zámku Lysice, Mošny ŽIVĚ.
 • Herci o Vánocích
  Anketa z Olomouce: "Jaký byl váš poslední dobrý skutek?", beseda s herci Pavlem Nový, Alenou Antalovou, Janem Přeučilem a Evou Hruškovou, výsledky divácké soutěže, reportáž o zdravém vánočním cukroví, Mošny ŽIVĚ, beseda s herci Pavlem Nový, Alenou Antalovou, Janem Přeučilem a Evou Hruškovou.

Stopáž: 146 minut – Rok výroby: 2009 – P
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Další zdroje
Související pořady