146 minut
Dobré ráno (Brno)

26. říjen 2009

Obsah dílu

Vítejte v Dobrém ránu! — Dětská půlhodinka — Angličtina s Helen Doron — Čas pro VIP hosta — Hlavolamy — Kouzla a iluze Roberta Foxe

Části dílu

00:00
Vítejte v Dobrém ránu!
  Dnes s iluzionistou Robertem Foxem. Soutěžní otázka, hudební ukázka skupiny Lidopop, přehled tisku, reportáž z výstavy Touha být indiánem, beseda s členy hudební skupiny Lidopop, hudební ukázka skupiny Lidopop.
  34:44
  Dětská půlhodinka
   Blesková soutěž pro děti, dětská anketa: "Co je hlavolam?", ukázka kouzel kouzelníka Vojty Zdražila, beseda s Vojtou Zdražilem, pondělní seriál: české rekordy - nejmenší motorka.
   46:59
   Angličtina s Helen Doron
    65:30
    Čas pro VIP hosta
     Výsledky bleskové soutěže pro děti, beseda s iluzionistou Robertem Foxem o nových dílech pořadu ČT Magie v ulicích, magii 21. století a nových kouzlech či iluzích, reportáž o Harrym Houdini, reportáž o nové "čarovné" sezóně v divadle Polárka, hudební ukázka skupiny Lidopop.
     94:59
     Hlavolamy
      Iluzionista Robert Fox odpovídá na divácké otázky na chatu České televize, reportáž o podprahovom vnímání, povídání se sběratelem hlavolamů Jaroslavem Flejberkem, hudební ukázka skupiny Lidopop.
      123:12
      Kouzla a iluze Roberta Foxe
       Hudební ukázka skupiny Lidopop, výsledky divácké soutěže, beseda s iluzionistou Robertem Foxem, hudební ukázka skupiny Lidopop.
       Přehrát celé video
       Stopáž146 minut
       Další díl
       27. říjen 2009

       Napište nám