Obsah dílu

Vítejte v Dobrém ránu! — Dětská půlhodinka — Čas pro VIP hosta — Česko-slovenská nemocnice v Ugandě — Didgeridoo

Části dílu

00:00
Vítejte v Dobrém ránu!
  Dnes s cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou. Soutěžní otázka, přehled tisku, reportáž o tradičních řemeslách, beseda s Martinem Sečkařem, organizátorem prvního ročníku Brněnského kulturního HOSTování a Walterem Famlerem, vídeňským performerem, který se v Brně představí komponovaným programem Wostok 1 přistává v Brně.
  33:57
  Dětská půlhodinka
   Blesková soutěž pro děti, dětská anketa: "Co s sebou musí mít cestovatel?", hudební ukázka sboru Hakuna Matata, beseda s Romanem Urbanem, vedoucím sboru a dalšími členy souboru, páteční seriál: Jak se stát kouzelníkem.
   66:20
   Čas pro VIP hosta
    Výsledky bleskové soutěže pro děti, povídání s cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou o zážitcích z cest, psaní knih a místech, na které se nejraději vrací, reportážní pohled na jeho práci.
    94:41
    Česko-slovenská nemocnice v Ugandě
     Beseda s Jiřím Kolbabou a manažerem knihkupectví Michaelem Šotákem o jeho nové knize s názvem Dopisy z cest, beseda s Jarmilou Lomozovou, vedoucí Rozvojového střediska Arcidiecézní charity v Praze o česko-slovenské nemocnici v Ugandě, reportáž o prvím lyžařském sjezdu osmitisícovky Daulaghiri.
     123:25
     Didgeridoo
      Jiří Kolbaba odpovídá na divácké otázky na chatu České televize, reportážní pozvánka na turné Richarda Müllera, výsledky divácké soutěže, beseda se Zdeňkem Vilímkem, hráčem na didgeridoo a výrobcem tohoto nástroje austrálskych domorodců, hudební ukázka hry na didgeridoo.
      Přehrát celé video
      Stopáž146 minut
      Další díl
      Dobré ráno

      Napište nám