Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Loki_F 13. 2. 2012 10:31 Reagovat 2 0

  Úžasná výprava čtveřice Čechů

  kontra novinářská práce redaktorů ČT. Zdá se, že autor úvodní upoutávky, při sledování dokumentu tloukl špačky, jinak by nemohl napsat, že tatrovky naložili do letadla, když ve skutečnosti přeprava tatrovek přes Atlantik se uskutečnila lodí M. Lermontov - po trase z Le Havre do New Yorku. Tím jenom potvrzuje slova Míly Urbana o vnímaní (nejen) této výpravy doma v Čechách...

 • Jaromír Olič 15. 1. 2012 19:45 Reagovat 2 0

  Uganda Kampala Bugolobi

  Měl jsem tu čest pro skupinu perfektních lidí pořádat několik večeří při příležitosti výpravy Virunga v Ugandě,kde jsem měl k dispozici dům a osobní auto s kterým jsme společně popojížděli po okolí Kampali.Po mém návratu mě paní Šimonová nechala zavřít na Ruziň,ale to je na delší vyprávění. S pozdravem Jaromír Olič s rodinou.

 • Vnuk 28. 11. 2011 14:49 Reagovat 3 0

  žádost

  chtěl bych se zeptat...kde bych tento dokument stahl???

  • 15. 1. 2012 20:07

   Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

  • Mamkoule Nakashi 1. 4. 2012 02:33 Reagovat 1 0

   Odpověď

   Díly dokumentu jsou nahrány na Youtube. Určitě nebude problém najít stránku která nějak online stáhne video, něco jako Youtubedownload nebo downloadyoutube.

 • Rudolf Tyller 7. 11. 2011 13:30 Reagovat 8 0

  Proč končíte v polovině?

  Jeden z nejzajímavějších seriálů ČT reprízujete více než sporadicky. Letos jste zopakovali díly z léta 2007 a 2009 a něco přidali. Proč neodvysíláte všechny díly? Co je na nich závadného? Nebo těch 22 minut potřebujete na něco lepšího? Jiné seriály opakujete i třikrát za sebou během dvou týdnů? Myslete i na diváky, kteří mají zájem o to, co Češi dokázali, kam se v minulosti podívali a jaké poznatky přivezli domů. Kdo ztrácí minulost nemá a nebude mít budoucnost. Právem!

  • Rudolf Tyller 14. 11. 2011 22:44 Reagovat 1 0

   Děkuji

   Děkuji, seriál se zase rozběhl. To je dobrá zpráva pro všechny, kterým nejsou lhostejné úspěchy minulosti. Před těmi mnoha lety byli českoslovenští cestovatelé branou do světa. Jejich knihy se kupovaly. Možná by stálo za úvahu v natáčení pokračovat. I za posledních více než 20 let bylo několik významných expedic. Nebo alespoň reprízovat filmy o nich natočené. Jachtaří počínaje a horolezci konče.

 • Radek Pavlík 19. 7. 2011 10:48 Reagovat 14 2

  Dokument

  Dokument o době, kdy lidi dělali něco pro republiku. Kde jsou ty časy...

 • Jirka 18. 1. 2010 23:28 Reagovat 12 0

  Tatra kolem sveta.

  Domnivam se,ze by bylo dobre pokusit se dokoncit onen puvodne zamysleny serial z expedice Tatra kolem sveta.Vim,ze uz se vse nedohleda,ale neco snad ano.

 • Rudolf Tyller 7. 7. 2009 00:26 Reagovat 16 0

  Český pohled na svět

  Vynikající serál, který by si zasloužil vysílání všech dílů. Je radost poznávat houževnaté české cestovatele, kteří na svých cestách museli překonávat nejen nástrahy cest, ale i strasti československých úřadů. Je vždy poučné poznávat svět českýma očima a českou zkušeností. Ta sel liší od pohledů jiných národů. Je to dáno jak národní mentalitou, tak i rozdílnými životními zkušenostmi. Bylo by vhodné i vysílat i původní filmy našich cestovatelů. Jistě by se našlo dost diváků.

  « | | 1 2 | | » (2)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi