Talk show Jana Krause (2010). Hosté: T. Rolinek, K. Fuitová a R. Klučka. Režie V. Nouzák

Obsah dílu

Přehrát vše

Pozvaní hosté:
Tomáš Rolinek – kapitán hokejové reprezentace
Kristýna Fuitová – herečka
Radovan Klučka – autor destruktoterapie, aneb jak se snadno zbavit stresu tím, že rozmlátíte třeba auto…

Klikněte pro větší obrázek

Kapitán hokejového mužstva mistrů světa Tomáš Rolinek sklidil obrovský potlesk diváků divadla Ponec už před začátkem rozhovoru, ve kterém pochopitelně vzpomínal na čerstvé zážitky z mistrovství světa. Vítězství jeho mužstva nikdo nečekal a pro Tomáše to byl zážitek na celý život. Co naše hokejisty nejvíce motivovalo, co se dělo v kabině hráčů a proč jezdí partnerky hráčů až na semifinále?

Klikněte pro větší obrázek

Herečka Kristýna Fuitová začínala s herectvím ve dvanácti letech ve filmu Výchova dívek v Čechách. Velmi ráda přespává v hotelech, proto s manželem často vyjíždí na výlety, nejraději do Dánska. Coby studentka pracovala jako letuška malých letadel a její zážitky z tohoto období Jana Krause velmi pobavily.

Klikněte pro větší obrázek

Herec Radovan Klučka je propagátorem destruktoterapie. Co to vlastně je a kde se s touto terapií seznámil? Radovan rozjíždí živnost s destruktoterapií a nabízí svým zákazníkům nejrůznější služby. Jan Kraus měl možnost vyzkoušet si sám na sobě balíček „italská domácnost“ a Tomáš Rolinek možná inspiruje i diváky u obrazovek.

S kým jste se nejvíc uvolnili?

64 % Tomáš Rolinek 23 % Kristýna Fuitová 13 % Radovan Klučka
Stopáž42 minut
Rok výroby 2010
 ST
ŽánrZábava