42 minut

22. květen 2009

Obsah dílu

Ilona Csáková — Tomáš Baránek — Jaromír Joo a tygříci

Části dílu

00:27
Úvod
  05:16
  Ilona Csáková
   Už v loňském roce psal bulvární tisk o tom, že zpěvačka Ilona Csáková je těhotná, ale Iloně se toto přání skutečně vyplnilo až letos. Na svoji novou životní etapu se velmi těší a Jan Kraus jí chtěl dát několik dobrých rad k výchově dítěte. Protože má zkušenosti pouze s výchovou synů, velmi ho zajímalo, zda se Iloně narodí chlapec nebo holčička. Přesto, že si tohle tajemství chtěla nechat pro sebe, z jejích odpovědí můžete leccos vytušit.
   18:46
   Tomáš Baránek
    Spisovatel Tomáš Baránek je autorem knihy „Jak sbalit ženu“, která vznikla po jeho dlouhodobé soustředěnosti na dané téma. Jana Krause zajímaly konkrétní techniky a tipy na úspěšné zvládnutí dovednosti zaujmout něžné pohlaví. Uslyšíte také, jakých chyb se muži nejčastěji dopouštějí a co je to např. pachová zkouška.
    32:38
    Jaromír Joo a tygříci
     Jaromír Joo je principálem rodinného cirkusu Jo-Joo a přivezl s sebou pět malých tygrů sibiřských, kteří se narodili v jeho cirkuse. Tři tygřata z prvního vrhu jejich matka odmítla a pan Joo se svoji ženou je odchovávají na umělé výživě. Jednoho z tygříků pojmenovali po Janu Krausovi, údajně kvůli jeho charakterovým vlastnostem.
     Přehrát celé video
     Stopáž44 minut
     Další díl
     29. květen 2009

     Napište nám