Talk show Jana Krause (2007). Hosté: A. Langerová, K. Poláčková a V. Plát. Režie V. Nouzák

Obsah dílu

Přehrát vše

Pozvaní hosté
Aneta Langerová, zpěvačka
Klára Poláčková, první češka na Mount Everestu
Vojtěch Plát, 13letý šachový génius

Klikněte pro větší obrázek

Zpěvačka Aneta Langerová Janu Krausovi řekla vše o natáčení své první i druhé desky – jaký v tom byl rozdíl. Dále prozradila, jak skládá písničky a píše texty. Jednu písničku samozřejmě také zazpívala. Kromě toho mluvila o snech, o svých přáních a cílech, ale také o tenise a o tom, proč se nakonec rozhodla dát přednost muzice. Vysvětlila také, proč ve své kapele už vyměnila 10 muzikantů a proč nechce zpívat na playback.

Klikněte pro větší obrázek
Klára Poláčková, která zdolala Mount Everest, prozradila všechny detaily o svém výstupu – kde spala, co jedla, kdy odpočívala a jak řešila krize, které na ní v průběhu přišly. Cesta nahoru prý trvala 3 dny, dolů potom 2 dny. Kromě výpravy Klára Poláčková mluvila o svém partnerovi, o škole, kterou studovala, a o práci v Londýně.
Klikněte pro větší obrázek

Šachový génius Vojtěch Plát prozradil, že šachy trénuje 4 hodiny denně, pomáhají mu k tomu počítačové programy, ale i literatura. Dále řekl, že když mu je nabídnuta remíza, vždycky ji odmítne a zkouší vyhrát. Dále vyprávěl o svém posledním 24hodinovém šachovém maratonu.

S kým jste se nejvíc uvolnili?

12 % Aneta Langerová 5 % Klára Poláčková 83 % Vojtěch Plát
Stopáž38 minut
Rok výroby 2007
 ST 4:3
ŽánrZábava