43 minut

26. října 2007

Část: Petr Hroch Binder

Obsah dílu

Martina Formanová — Matěj Stropnický — Petr Hroch Binder

Části dílu

04:40
Martina Formanová
  Na skok do Prahy přiletěla charismatická Martina Formanová nejen kvůli natáčení našeho pořadu, ale také pokřtít svoji novou knihu. Jan Kraus chtěl od spisovatelky a manželky Miloše Formana za každou cenu vepsat do knihy speciální věnování. Paní Formanová mu nakonec vyhověla, ale jak uvidíte, ne vždy se vyplácí, jít si tvrdě za svým.
  19:49
  Matěj Stropnický
   Politik, novinář, student, herec a zastupitel Městské části Praha 3 Matěj Stropnický je v jeho domovské Straně zelených považován za rebela. On sám to odmítá, jeho celá rebelie prý spočívá v tom, že pouze říká, co si myslí. Nedostatek ambicióznosti, kterou Matěj Stropnický své straně vyčítá, se jemu rozhodně vytknout nedá. Na otázky Jana Krause odpovídal otevřeně, ale ne úplně na všechny.
   31:40
   Petr Hroch Binder
    Poutníka Petra Hrocha Bindera jste možná někdy potkali na jeho putováních po Čechách či Evropě. Vše, co na cestách zažívá, pak zaznamenává ve svých knihách. Janu Krausovi kromě svých zážitků přinesl nespočet dárků – jeden z nich si s ostatními hosty vychutnal přímo při natáčení. Srdečnost pana Hrocha strhla publikum divadla Ponec a věříme, že okouzlí i Vás, pokud si nenecháte ujít další díl pořadu Uvolněte se, prosím.
    Přehrát celé video
    Stopáž42 minut
    Další díl
    2. listopadu 2007

    Napište nám