Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Jan Knitl 22. 3. 2018 12:28 Reagovat 0 9

  Propaganda ...

  Spousta bouchání, "dramatická" hudba, rychlé střihy do beatu ... informační hodnota mizivá. Ty Ruské dokumenty o Revoluci a WWII jsou o dvě třídy lepší. Prostě obsahují informace. Tohle je souhrn kalendářních dat, oficiálních zjednodušení a zbytek je bum bum. Ruský bot se hlásí do služby :)

  • Jan Knitl 22. 3. 2018 12:35 Reagovat 1 5

   doplnění

   Srovnejte to s Fr. dokumenty o divizi Das Reich nebo Verdunu. Tohle je prostě blitka a naprosto nechápu, proč nám to ČT servíruje.

  • František Šipr  •  16. 4. 2018 19:47 Reagovat 3 0

   re Knitl

   Vážený, Rusové žádné dokumenty nedělají, jsou to jen oslavné ódy. Můžu srovnat válečné filmy Bitva o Británii, Battle of Midway a sovětské Osvobození. Z toho Osvobození je mi špatně. Na filmu Ostřelovač /?/ o stalingradské bitvě je vidět, že u toho byli Němci. Ruského medvěda Keltům nepodstrčíte.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi