Obsah dílu

Přehrát vše

Lehce ojetý Megan bez střechy, ideální auto do letních veder. Ale musíte mít štěstí na kus. Petr varuje hlavně před netěsnostmi stahovací střechy a vrzáním plastů. Jinak je to pohodlné, jemně francouzsky houpající auto.

Čtyřkolka CFMOTO Gladiator X8 – pracovní dříč, který ale umí i pěkně uhánět a dá se na něm i zablbnout. Ale opatrně prosím. Kotoučové hydraulické brzdy na všech kolech, motor 800 ccm. Druhou sedačku lze vyměnit za nosič a box. Naviják a tažné zařízení. Míra vyzkoušel i brod, ani se nepocákal. Moc se mu líbila síla motoru.

Nový Hyundai Grand Santa Fe. Jednoduše prostor a výkon. Grand je větší, má třetí sadu sedadel, celkem tedy sedm míst. Motor 2,2 dává dvě stě koní a úplně to stačí. Automat je plynulý, občas ale nelogicky zařadí. Interiéru dominuje obrovský display a krásná panoramatická střecha. Hodně vychytaná je navigace. Kufr je prostorný a doplňuje ho spousta odkládací prostorů. Je to grand.

Zkusili jsme s Petrem udělal z obyčejné oktávky skoro o polovinu silnější auto. O nějakých 36 koní. Přečipováním motoru, ale pozor, homologovaným, protože se jedná o zásadní zásah. Navíc, taková úprava není pro každého.

Stopáž27 minut
Rok výroby 2016
 P ST HD