Na obrazovky přichází magazín pro domácí kutily. Tento Hodinový manžel se neobejde bez zkušenějšího „mistra“ kutila, herce divadla Járy Cimrmana, Jana Hraběty. Sekundovat mu bude „učeň“ v podobě herce a moderátora Petra Rajcherta.

Jejich prostřednictvím dozvíte, jak si poradit s kutilskými záludnostmi v interiéru vašeho obydlí, kolem domu i na zahradě. Přijdeme s radami pro ty, kteří rádi opravují, staví, budují a zkrášlují, ale ne vždy si s realizací svých nápadů vědí rady. Hodinoví manželé se určitě osvědčí všude tam, kde lidé čekají na dobrou radu, nebo jen inspiraci k neotřelému řešení dlouho odkládaných problémů.

Jejich práci bude zadávat i kontrolovat „šéfová“ dílny. Tuhle dámu divák nikdy neuvidí, uslyší jen její pokyny a úkoly, které zadává svým dvěma šikovným chlapům.

S magazínem se pobavíte. Jan bude učit Petra řemeslným pracím, které jdou zvládnout zkušeností. Petr, který by občas raději spřádal své sny u počítače, si se vším vždycky neporadí, ale zase může nabídnout fantazii, neotřelé nápady a spoustu energie. Mezi sebou občas narážejí na generační rozdíl, ale nakonec se vždy domluví.

Dobrých nápadů, rad a určitě i dobré nálady není nikdy dost!

Hodinoví manželé jsou tu pro Vás!