Obsah dílu

Přehrát vše

Náš Otloukánek Volvo 90 už něco zažil, tenhle díl pro něj bude posledním. Je pro něj připraven náraz ve 40 km/h do boku stojícího Opelu. Pak se převrátí na svahu a přetočí přes střechu. A nakonec poletí z jeřábu.

Ale nejdřív se podíváme na Audinu A8. Jako kdyby ji šil osobní krejčí. Vlajková loď je samozřejmě nadupaná tím nejlepším. Jenže jak to všechno ladí jako celek? Aleš oblékl tmavý oblek a projel luxusní limuzínu v okolí Hrádku u Nechanic a nutno říci, že jim to tam u golfového hřiště slušelo.

Málokterý řidič osobáku má tak vybavený vůz, jako mají řidiči kamionů. Jasně, i obyčejná Oktávka se dá doplňky a cenou dotáhnout, ale Pepa zkusil sednout do kabiny kamionu Volvo FH16 a vyzkoušel všechna ta udělátka – systém, co hlídá vzdálenost od auta vepředu, systém, co hlídá přejetí středové čáry nebo rozložení nákladu. Nebo třeba udělátko, které hlídá nastavení automatické převodovky podle terénu a trasy, kterou auto jede.

Peugeot RCZ se dá přiřadit do kategorie – kočkolap, a taky má kočku ve znaku. Na sedačky vzadu skoro zapomeňte, kufr obstojný, ale ten zvuk motoru. Tenhle kocour je hravý a přesně to jsme s ním na okruhu v Mýtě taky dělali, hráli si.

Čelní náraz v padesátce, to už náš Volvo Otloukánek nedal. Vytáhli jsme ho na jeřáb a pustili dolů a tím právě simulovali tu padesátku. Nechtějte to zažít, děsná rána.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2014
 P ST HD