Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V tradičním testu se budeme věnovat ekonomickému sportovci Hondě CR-Z. Svezeme se Rinspeedem BamBoo. Novinkou letošního léta je BMW 6 Coupe. Otestujeme legendární skútr Vespa v provedení 300 touring. A ukážeme vám, s čím se kdysi mohlo jet na dovolenou.

V tomto dílu jste viděli:

Ekonomický sportovec Honda CR-Z
AUTOMOBILY
Ekonomický sportovec Honda CR-Z

Jak skloubit něco, co k sobě na první pohled vůbec nejde. Je to jako vzít si sportovní dres do tanečních. Stejnou otázku si před časem položili i u Hondy a protože víc hlav víc ví, tak našli řešení. Jmenuje se CR-Z a je to takový sportovní hybrid.

BMW 6 Coupé
ADRENALIN
BMW 6 Coupé

V pořadí třetí generace BMW řady 6 Coupé navazuje na dlouhou tradici podobně pojatých velkých luxusních kupátek, které mnichovská automobilka staví již od roku 1937

Vespa klame tělem
MOTOCYKLY
Vespa klame tělem

Vespa patří odjakživa do italského kolosu Piaggio, který byl založen v roce 1894 dvacetiletým Rinaldo Piaggiem

Na pláž jedině vždy dobře naladěným BamBoo
AUTOMOBILY
Na pláž jedině vždy dobře naladěným BamBoo

Švýcarská společnost Rinspeed každým rokem zjara překvapuje nějakým zajímavým konceptem. Jinak tomu nebylo ani letos, kdy představila zajímavý prototyp s názvem BamBoo

Hotel na kolech
HISTORIE
Hotel na kolech

Tak toto je prosím autobus. Zajímavé, že? My tuto „převratnou“ informaci doplníme jen o to, že se jedná o Karosu ŠD11 Evropaturist, typ 2036, z roku 1968. Za autobusem je pak připojen přívěs, který…ale víte co? Vezměme to hezky popořadě. Pomůže nám pan Michal Zubr z Klubu českých historických autobusů a pan Vladimír Krotký z Jihotransu.

Stopáž22 minut
Rok výroby 2011
 P ST