Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Podnikneme dálkový test s BMW X3 nové generace. Půjčili jsme si Rolls Royce Ghost a řekneme vám, jaké to bylo. David Vršecký vyměnil okruhový asfalt za písek. Ukážeme vám nový Ford C-Max a Grand C-Max. Podíváme se, jak to vypadá, když si s motorkou děláte, co chcete. A představíme si horkou novinku Porsche Cayman R.

V tomto dílu jste viděli:

Zbrusu nová generace modelu X3
AUTOMOBILY
Zbrusu nová generace modelu X3

BMW X3 první generace bylo vůbec prvním modelem prestižní značky, který se řadil mezi tzv. kompaktní SUV. Až později se k němu přidaly modely dalších značek jako například Audi Q5,
Mercedes GLK nebo Volvo XC60.

Návrat ke kořenům
AUTOMOBILY
Návrat ke kořenům

V žargonu Porsche písmeno R znamená ryzí. A přesně s tímto přístupem byl navržen také Cayman R, který je nejnovějším oživením tohoto malého kupé s motorem uprostřed.

David Vršecký jede Dakar
ZAJÍMAVOSTI
David Vršecký jede Dakar

Když se do sebe pustí závodní traky, je to podívaná. Velká, hlučná, rychlá a nemilosrdná. Pro Davida Vršeckého je to naprosto přirozené prostředí. Tentokrát se však upne do sedadla navigátora
závodní Tatry Czech Dakar týmu.

Líbí se vám Harry Potter?
ADRENALIN
Líbí se vám Harry Potter?

Představujeme vám kouzelníka s motorkou Martina Krátkého, kterému se neřekne jinak, než Harry Potter. Třeba se něčemu přiučíte.

První vůz s celosvětovou platformou One Ford
AUTOMOBILY
První vůz s celosvětovou platformou One Ford

Ford C-Max a Grand C-Max zcela nové generace jsou první vozy s celosvětovou platformou One Ford a tedy s podvozkem, který dostane nový Focus.

Stopáž27 minut
Rok výroby 2010
 P ST