Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V tradičním testu se budeme věnovat ekonomickému sportovci Hondě CR-Z. Požádali jsme pana Ing. Pavla Haška o podrobnější vysvětlení některých novinek v povinném ručení. Vyzkoušíme sportovně laděný Opel Corsa OPC. Představíme vám modernizovaný Ford Mondeo. Poradíme, jak správně vybrat kola. A seznámíme vás s novým Volvem V60.

V tomto dílu jste viděli:

Dynamický styl s emotivním nábojem
AUTOMOBILY
Dynamický styl s emotivním nábojem

Nové kombi Volvo V60 je odvozené od sedanu S60. A tak není divu, že přichází na trh s podobnými vlastnostmi a především stejným mottem. To zní: nejdynamičtější Volvo všech dob.

Při nehodě už nemusíte do pojišťovny viníka
RADÍME
Při nehodě už nemusíte do pojišťovny viníka

Před časem jsme se v Auto moto revue věnovali povinnému ručení a zmínili jsme některé novinky. Dnes jsme požádali pana Ing. Pavla Haška z Direct pojišťovny o jejich podrobnější vysvětlení.

Mondeo se rozjíždí do druhé poloviny svého života
AUTOMOBILY
Mondeo se rozjíždí do druhé poloviny svého života

Půl životního cyklu má Ford Mondeo za sebou, takže je čas na změny. Jaké se odehrály na tomto pro Evropu vrcholném modelu? Vylepšení vnějšího vzhledu, nové materiály v interiéru a hlavně dva
moderní motory pod kapotou.

Kola dělají auto
RADÍME
Kola dělají auto

Taky se vám tak nelíbí auto obuté na obyčejných plecháčích? V zimním období takových „ošklivých“ aut jezdí spousty. A není to škoda? Vždyť na zimních pneumatikách v našich klimatických podmínkách jezdíme skoro půl roku.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2010
 P ST