Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V testu se posadíme za volant limuzíny Jaguar XJ s třílitrovým turbodieselem. Marek Fischer a Michal Fischer jsou už nějaký pátek čtyřkolkovými závodníky, a to je jim dohromady teprve devatenáct let. Ukážeme vám, jak originálně lze otevírat garážová vrata. Vypravíme se za Martinem Prokopem a jeho závodní Fiestou S2000. A představíme vám všestranného pomocníka John Deere Gator TX.

V tomto dílu jste viděli:

Anglická klasika Jaguaru v novém
AUTOMOBILY
Anglická klasika Jaguaru v novém

V dnešním testu probudíme britskou modernu. Posadíme se totiž za volant limuzíny XJ s třílitrovým turbodieselem pod kapotou.

Malí velcí závodníci
ADRENALIN
Malí velcí závodníci

Na čtyřkolkách se dá jezdit, co vám síly stačí. Řečeno přesněji. Začít se dá, když už se udržíte a skončit, když už se neudržíte.

Jak se řídí závoďák
ADRENALIN
Jak se řídí závoďák

Stát se závodníkem je snem každého malého kluka, stejně tak jako kosmonautem či popelářem. Martinu Prokopovi a Honzovi Tománkovi vyšlo to první.

Do garáže pomocí mobilu
RADÍME
Do garáže pomocí mobilu

Prostřednictvím mobilního telefonu si můžete vyřizovat hovory, posílat zprávy nebo platby, surfovat na internetu… anebo třeba otevřít garážová vrata či bránu!

Na zahradu i do města
ZAJÍMAVOSTI
Na zahradu i do města

Agroznalci ví, že značka s dvanácterákem ve znaku má vedle zemědělského programu další sektory zájmu, mezi ně patří i komunální technika a právě jejím zástupcem je zelenožlutý Gator TX.

Stopáž27 minut
Rok výroby 2010
 P ST