Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Velká pevnost na kolech. I tak je možné popsat Mercedes-Benz E 250 CDI s karoserií kombi, který otestujeme. Ukážeme vám automobilovou lahůdku v podobě BMW M3 první generace. Zaujal nás ojedinělý systém, pomocí kterého lze stará vrata jednoduše vyměnit za moderní. Podíváme se, jak si v dlouhodobém redakčním testu vede náš VW Golf Variant. Na sněhu prověříme čtyřkolku Arctic Cat 700 H1 TRV 4x4. S odborníkem si popovídáme na téma vyhledávací systémy. A pozveme vás na letošní autosalon do Ženevy a Lipska.

V tomto dílu jste viděli:

Mercedes-Benz E 250 CDI kombi
AUTOMOBILY
Mercedes-Benz E 250 CDI kombi
Velká pevnost na kolech – i tak je možné popsat Mercedes-Benz E 250 CDI s karoserií kombi, který dnes otestujeme.
Nová vrata do staré garáže
RADÍME
Nová vrata do staré garáže
Ať už se podíváte na staré řadové garáže, kterých byly postaveny tisíce či starší zástavbu, všude najdete klasická vrata ať už dřevěná nebo plechová. Nás zaujal ojedinělý systém, pomocí kterého lze stará vrata jednoduše vyměnit za moderní.
Do sněhu i za zábavou ve dvou
MOTOCYKLY
Do sněhu i za zábavou ve dvou
Přestože má značka z americké Minessoty se čtyřkolkami téměř dvacetileté zkušenosti, poměrně dlouho používala japonské motory. Nic se proti nim říct nedalo, vždyť ve svém odvětví šlo o světovou špičku, ale když se Arctic Cat rozhodl k vývoji vlastních agregátů, měl laťku nasazenou hodně vysoko.
Jak se nebát zlodějů
RADÍME
Jak se nebát zlodějů
O své auto dnes můžete přijít během několika okamžiků. Zloději a celé gangy se specializují a používají nejmodernější techniku, aby eliminovali elektronické zabezpečovací systémy.
VW Golf Variant dlouhodobě
AUTOMOBILY
VW Golf Variant dlouhodobě
Dlouhodobý test Golfu Variant se přehoupl do druhé poloviny. Je tedy čas na bilancování té první.
Pozvánka na autosalony
ZAJÍMAVOSTI
Pozvánka na autosalony
Březen a duben s sebou přináší i dva významné evropské autosalony. Prvním je ženevský autosalon, který začíná čtvrtého a končí čtrnáctého března.
Stopáž26 minut
Rok výroby 2010
 P ST
ŽánrMagazín