Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Škodu Superb Combi 2,0 TDI 4x4 při testování nezaskočila ani sněhová kalamita. Nejnovějším modelem v nabídce automobilky Kia je malé MPV se jménem Venga. Vydáme se na zimní motocyklový závod Off-road Fichtel Day 2010 do Soběslavi. Chcete tankovat ze zásuvky? Opel Ampera ujede čistě na elektřinu 60 km. Že je v zimní plískanici umývání auta zbytečné? Přesvědčíme vás o opaku.

V tomto dílu jste viděli:

Nejprostornější škodovka
AUTOMOBILY
Nejprostornější škodovka
Verze kombi modelové řady Superb je z dnešního pohledu logickým rozšířením výrobního programu mladoboleslavské automobilky. Ovšem v roce 2001, kdy se začala vyrábět první generace tohoto modelu, to tak ale nevypadalo.
Jubilejní Fichtelday
ADRENALIN
Jubilejní Fichtelday
Jak je již tradicí, vyrazili jsme i letos s naší kamerou na jih Čech, abychom se stali diváky jednoho bláznivého závodu motocyklů. Letos proběhl již jeho 10.ročník.
Malé MPV Kia Venga
AUTOMOBILY
Malé MPV Kia Venga
Nejnovějším modelem v nabídce automobilky Kia je malé MPV se jménem Venga. Jeho prodej byl zahájen v prosinci minulého roku, kdy také proběhly první krátké oficiální testovací jízdy.
Opel Ampera
AUTOMOBILY
Opel Ampera
Nikdo dnes neví, co bude automobily budoucnosti pohánět. Jisté je snad jen to, že bude vzrůstat podíl elektřiny v jejich hnacích ústrojích. Přesně v tomto duchu byl navržen také Opel Ampera, který by se měl začít vyrábět od roku 2011.
Zimní péče o vzhled vozu
RADÍME
Zimní péče o vzhled vozu
Říká se, že čistota je půl zdraví. O tom asi dnes nikdo nepochybuje. V přeneseném slova smyslu to ale platí i pro naše plechové miláčky. I oni si občas zaslouží větší či menší očistu.
Stopáž26 minut
Rok výroby 2010
 P ST
ŽánrMagazín