Koně pod kapotou, rychlost a bezpečí v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V tomto dílu jste viděli:

Toyota RAV 4: Překvapí!
AUTOMOBILY
Toyota RAV 4: Překvapí!
Možná si při pohledu na novou Toyotu RAV4 řeknete, že se jedná pouze o jedno z dalších SUV na trhu. Během testu nás ale tento automobil přesvědčil, tom, že nabízí více, než je v dané kategorii obvyklé. Doufám, že po jeho skončení vás o tom přesvědčíme.
Výherce odjel na novém skútru
MOTOCYKLY
Výherce odjel na novém skútru
Výherce soutěže Auto moto revue, pan Emilián Skřivan z Prahy, si slavnostně převzal prémiovou cenu skútr Aprilia SR 50. Za účasti notáře bylo do slosování o skútr zařazeno téměř 23 000 správných odpovědí, kteří diváci prostřednictvím internetu do soutěže zaslali v měsících březen, duben, květen a červen letošního roku. Výherci samozřejmě upřímně gratulujeme a přejeme hodně šťastných kilometrů bez nehody!
Škoda Garde: Slunce nad hlavou
HISTORIE
Škoda Garde: Slunce nad hlavou
Automobily Škoda Garde a později Rapid sice nedosáhly takové popularity, jako proslulé erko, ale přesto ve své době patřily k vyhledávaným vozům se sportovní vizáží. Oblíbeny byly i za hranicemi, kde vzniklo i mnoho zajímavých úprav včetně kabrioletů. Jeden takový jsme objevili nedaleko Železného Brodu.
Zeus: Nepřehlédnutelné božstvo
ZAJÍMAVOSTI
Zeus: Nepřehlédnutelné božstvo
Chcete se odlišit a už vás nebaví běžné konfekční automobily a motocykly? Zabijte dvě mouchy jednou ranou a pořiďte si čtyřmístný Zeus. Tato tříkolová kreace totiž nepochází z žádného filmu o osidlování vesmíru, ale je ryze pozemská.
Jedno kolo stačí
ADRENALIN
Jedno kolo stačí
Na první pohled to vypadá naprosto lehce a jednoduše. Prostě se rozhodnete jen tak si pohrávat s nadupanou motorkou a je z vás motocyklový kaskadér.
Stopáž24 minut
Rok výroby 2006
 P ST 4:3
ŽánrMagazín