Dochované zpravodajské šoty s datem vysílání 27.1.1968. Bez zvuku.

Část textu odpovídá dobovému komentáři.

1. Pozdrav z Cannes
V přímořském městě Cannes (Francie) se každoročně touto dobou pořádá významný mezinárodní festival zábavné hudby. Festival nabízí příležitost méně známým zpěvákům a hudebníkům. A zároveň využívá celé atmosféry k reklamě a tím i patřičnému zvýšení prodeje gramofonových desek. Letošní účast byla rekordní: 3 000 účinkujících z 12 zemí. Byli mezi nimi i naši hudebníci a zpěváci.

2. Hokejové utkání VTJ Dukla Liberec – ČSSR
Více než 6 tisíc diváků na zimním stadionu v Liberci vidělo včera poslední ze série tří utkání reprezentačního celku s mužstvy II. hokejové ligy. Dukla Liberec – hraje zleva doprava – z nich byla soupeřem nejslabším. Reprezentanti toho využili ke střeleckému cvičení. A tak padaly branky a některé po hezkých akcích. Jedna Kochtova byla uznána jen chybou rozhodčích a Havlova z této akce nepadla k překvapení diváků vůbec. Domácí brankář Hozňourek si zasloužil potlesk. Musel často napravovat chyby obrany a kryl řadu tvrdých střel. Přesto reprezentanti zvítězili vysoko 15:0.

3. Turnaj šachistů pracujících v zemědělství
V Chebu byl včera ukončen 2. ročník šachového turnaje o cenu Zemědělských novin „Stříbrná věž“. Zúčastnilo se ho patnáct nejlepších šachistů pracujících v zemědělství z celé republiky. To je vítěz, agronom Ing. Urban z JZD Královopolské Važany u Vyškova. Na závěr si zahrál nejmladší šachista turnaje 17letý Berkman z Chebu s šachovým velmistrem dr. Filipem.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 1968
 P čb 4:3