Zpomalí nová opatření šíření covidu-19?

Obsah dílu

Počasí — Stručný přehled zpráv — Zpomalí nová opatření šíření covidu-19?

Části dílu

00:06
Počasí
  07:25
  Stručný přehled zpráv
   09:18
   Zpomalí nová opatření šíření covidu-19?
    Hosté:
    Přemysl Tomašuk, ředitel Krajské hygienické stanice v Plzni
    David Řezáč, infektolog, Ústřední vojenská nemocnice
    Michal Bláha, Hlídač státu.cz
    Přehrát celé video
    Stopáž43 minut
    Další díl
    Omezování svobod v nouzovém stavu

    Přehled dílů

     
    Stopáž53 minut

    Stav ekonomiky, podpora Ukrajiny – klíčová témata Summitu EU

    Čtvrteční 90´ČT24 bude sledovat dvoudenní Summit EU. Lídři budou jednat o podpoře zelené ekonomiky a konkurenceschopnosti průmyslu, který čelí americkým a čínským podnikům podporovaným státními subvencemi. Dále otevřou téma vojenské a finanční pomoci Ukrajině nebo aktuální otázky spojené s migrací. Ptejte se i vy.

    23. 3. 2023 na ČT24
    Stopáž83 minut

    Budoucnost České pošty

    Jak by měla probíhat transformace České pošty? Základní parametry dnes projedná kabinet. Týkat by se měla nejen rušení stovek poboček a propouštění zaměstnanců, ale také rozdělení podniku na dva - státní a komerční. Ten státní by zajišťoval základní služby objednáváné státem a komerční pak balíkové služby a logistiku. Jaká je budoucnost České pošty? Jak transformace dopadne na zákazníky a kvalitu poskytovaných služeb? Ptejte se s námi hostů středeční 90´ČT24.

    22. 3. 2023 na ČT24
    Stopáž83 minut

    Nová zpráva o změnách klimatu

    Mezivládní panel OSN dnes představí závěrečnou část zprávy o vědeckém poznání změny klimatu.
    Oteplování planety i stoupání hladin oceánů zrychluje, posledních osm let bylo nejteplejších v historii záznamů a odtávání ledovců už nic nezastaví,
    Lidské emise skleníkových plynů ohřály planetu zatím přibližně o 1,2 stupně Celsia ve srovnání s teplotami před průmyslovou revolucí. Navzdory proklamacím o snižování emisí je globální uvolňování oxidu uhličitého po pandemii covidu opět na rekordní úrovni.
    Lze zpomalit klimatické změny?
    A umíme se jim přizpůsobit?

    20. 3. 2023 na ČT24
    Stopáž83 minut

    90′ ČT24

    Počasí — Stručný přehled témat — Udržitelný penzijní systém — Nižší valorizace penzí — Jak se žije českým seniorům? — Život v domově pro seniory — Terénní a ambulantní služby pro seniory — Začátek astronomického jara

    19. 3. 2023 na ČT24
    Stopáž83 minut

    Jaká bude turistická sezóna v Česku?

    Příjmy ČR z cestovního ruchu loni dosáhly přibližně 118 miliard Kč, meziročně vzrostly asi o 51 miliard Kč. Výrazně více než dříve po Česku cestovali domácí turisté a hostů z okolních států už bylo téměř stejně jako před pandemií. Stále však chyběli turisté ze vzdálených zemí, zejména z Asie.
    Jaká bude letošní turistická sezóna v Česku? Podaří se přilákat více turistů ze zahraničí? A jak se na sezónu chystají hotely, kempy, hrady či zámky? O tom bude páteční 90´ČT24! Ptejte se na to, co vás zajímá!

    17. 3. 2023 na ČT24
    Stopáž53 minut

    Zmrazení platů – budou na sobě politici šetřit?

    Vláda by mohla zmrazit platy ústavních činitelů – projevila by tak solidaritu v časech vysoké inflace. Úpravu, která by zastavila růst výdělku politiků, připravilo opoziční hnutí ANO – minulý týden se však ve sněmovně nakonec neprojednala. Zástupci koalice připouští, že by chtěli předložit vlastní návrh.
    Dohodnou se politici na zmrazení vlastních platů? Na jak dlouhou dobu? A zajistí, aby pak nedošlo ke skokovému růstu platů? O tom bude dnešní 90´ČT24 – ptejte se na to, co vás k tématu zajímá!

    16. 3. 2023 na ČT24

    90’ ČT24 na sociálních sítích

    Napište nám