Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • Kateřina 5. 4. 2016 21:48 Reagovat 8 2

    Špatné.

    Fatálně zlí moderátoři neschopní položit smysluplné dotazy, neschopní reagovat, přitom to vše bylo možné připravit. Nebo je to chyba "scénáře" Pavla Mandyse? Proč cenu za literaturu faktu předává šéfredaktor Týdnu, který se v posledním týdnu proslavil absencí objektivního zpravodajství z návštěvy čínského prezidenta (je vlastněn čínskou CEFC)? Kapela pozvaná jen na hudební doprovod pochodu autorů na jeviště? Atd. atp. Nechci tu znovu vyvolávat společenskou funkci literatury, ale aspoň její prezentace by měla být důstojná a přiměřená, a ano, i s humorem.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi