Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Nicol 20. 5. 2016 10:53 Reagovat 3 7

  Pěvecká soutěž,

  jako nástroj války EU - RUSKO. Kdoví,jestli si ta Ukrajinka uvědomuje,že vyhrála nespravedlivě ! Mně se nejvíc líbala píseň od toho Izraelce.

 • Růža 17. 5. 2016 12:07 Reagovat 5 1

  Gratuluji

  Jsem nadšena a obdivuji osobní sílu. Co mě napadá - 1. Zpěvákům kdekdo rady dává, jaký je právě módní trend, že jiné písně neuznává, tak dál mu schází argument. Jeden řek vezmi si sako z kůže a vlasy dej víc do čela. Druhý řek lepší budou růže, jen se mnou nic to nedělá Ref: Zůstanu svůj a tónům stále náležím. Zůstanu svůj, na tom mi nejvíc záleží. Zůstanu svůj, ať různé vládly styly, zůstanu svůj, mé písně nešidily, zůstanu svůj a o nic víc mi neběží… 3. Dalľí řek zkus to s kompromisem, všem zavděčit se podaří. Já ale vážně nadšený jsem, Když se tvé oči rozzáří.

 • Janina 17. 5. 2016 12:04 Reagovat 9 13

  Vyhozené peníze za

  trapnou propagandu lži o historii. Zábava pro hlupáky, ignoranty a analfabety.

  • Eliška 17. 5. 2016 20:00 Reagovat 1 4

   Omlouvám se

   omylem jsem dala palec dolů

  • Matěj 3. 6. 2016 20:22 Reagovat 6 1

   Tohle je jeden z nejlevnějších pořadů pro ČT + velká propagace ČR. Nevidím důvod se na to nedívat...

 • Ivona 17. 5. 2016 01:01 Reagovat 6 8

  Shrnutí...

  K hlasu a zazpívání písně nemám připomínky, moc se mi líbila a měla jsem chvílemi i husí kůži, Gabču poslouchám ráda. Ovšem celkový dojem nebyl z mého pohledu nijak extra. Věřím, že chtěla především představit svůj hlas, ale ve srovnání s vystoupeními některých dalších soutěžících, kteří se umístili na prvních příčkách to bylo dost minimalistické, řekla bych až tak, že to bylo bohužel trochu nudné a vypadalo to laicky. Šaty, líčení i ta grafika za ní, mě sice neurazila, ale ani nenadchla. Zaujal mě akorát výjimečný šperk na krku, ale to je málo. Co se týká některých zde umístěných komentářů ohledně politiky, tak nevím, ale spíš nesouhlasím. Politikařinu bych asi viděla maximálně v hlasování poroty, mimochodem se to podle mě týkalo i Gabči. Švédsko-irský skladatel naší písničky a švédští porotci nám dali 12... Jinak, co se týče x statisíců diváků, kteří hlasovali včetně mě, těžko, že bychom se orientovali vyloženě politikou, a tím ovlivnili výsledky. Vlastně i kdybychom to chtěli takto vyjádřit, tuto potřebu mělo x tisíc lidí, kteří se k tomu svobodně rozhodli. Nevidím na tom nic zlého. Já pro ukrajinskou písničku hlasovala taky a nemělo to nic společného s politikou, prostě mě celkově zaujala a vyvolala ve mně emoce. Podle mě byl vidět největší rozpor mezi gustem porotců a diváků u Poláka. Kdyby bylo na porotcích, byl by skoro poslední, ale divákům z mnoha zemí se líbil a vyhoupl se nakonec dost vysoko... Sice dlouhé, ale měla jsem potřebu to shrnout tak nějak ze všech pohledů.

 • Mary 16. 5. 2016 14:46 Reagovat 4 10

  Až teď jsem se přinutila pustit si něco z toho Eurocirkusu, z kterého mi jde mráz po zádech. Monstrózní akce, neuvěřitelné. Myslela jsem, že každý soutěží s písní vzniklou v soutěžící zemi, ale I stand je snad cizího původu, ne? Tak nevím, po prvním poslechu se mi zdá, že takových songů denně proplyne na Radiožurnálu spousta. A videoklip ani neodpovídá textu, G. leží, aby mohla rozprostřít vlasy a blaženě se usmívá. Myslím, že to by nebyla píseň na vítězství, kvůli patriotismu nebudu dělat, že se mi líbí.

  • Hani 16. 5. 2016 19:03 Reagovat 11 1

   Blaženě se usmívá,

   neboť to souzní s textem. Padla, ale nyní ví, že může stát a proč. To je hluboké životní poznání, které přináší štěstí, očištění... Nemnoho lidí k tomuto poznání dojde.

 • Eliška 15. 5. 2016 21:07 Reagovat 9 6

  Jsem asi naivní

  Myslela jsem si, že soutěž je férová, Gabi byla skvělá, pro mne nejlepší, ale záleží na vkusu. Pokud by se umístila do 5. místa, neřeknu ani ň. Je to nějaké divné......Prostě mne překvapilo, kolik i špatných zpěváků bylo před ní. Ale GG ještě překvapí. Přeji hodně úspěchů a štěstí!

 • Babi 15. 5. 2016 20:19 Reagovat 10 0

  Gabi - skvělý výkon

  Velmi pečlivě promyšlené vše okolo krásného textu písně. Šaty, osamocení na podiu, stání - vše ladí s obsahem písně, nádherně zazpívané. Problém je, že hlasování není o kvalitě zpěvu a vystupování, ale o politice, výstřednostech. Díky Gabi, že šla po svém proti proudu. Vyhrát za odhalené nohy atp. je ponižující.

  • Babi 17. 5. 2016 23:26 Reagovat 2 0

   Doplnění

   Nyní jsem zjistila, že na těchto stránkách je text, který nedává hlubší smysl, dává-li vůbec. Tedy: Došla jsem na konec cesty, narazila jsem do zdi, jsem ta, co se zvedla a spadla. Obehrála jsem své srdce, když jsem hrála svou roli, ale dostalo mě to skrz déšť. Cítila jsem tu námahu, udělala jsem chyby, s těmi nestvůrami v mé hlavě. Ale na konci tu stojíš to ty jsi ten, co se vždycky staral. Protože stojím, stojím, stojím zde, jen díky tobě, každá moje část je i tvoje část, stojím. Zůstávám vysoká, můžu to všechno nést, teď už vidím, kam patřím. To rozhodnutí, co jsem učinila, mi pomohlo pochopit, teď budu hrát tenhle život. Děkuji ti, stvořil jsi mě, byl jsi můj vzduch, budu se vždy starat! Protože stojím, stojím, stojím zde, jen díky tobě, každá moje část je i tvoje část, stojím. Nikdy jsi mě nepustil, vždycky jsi věřil a vidíš, že stand stojím. Stojím, stojím zde, jen díky tobě, každá moje část je i tvoje část, stojím, stojím.

 • Lucie 15. 5. 2016 17:09 Reagovat 21 5

  Strašné

  Nemůžu si pomoct, ale ta vítězná písnička je strašná! Kdo tohle bude chtít poslouchat? Na tu zpěvačku se nedá ani koukat, jak se potácí na parketu.

  • Jan 20. 5. 2016 09:58 Reagovat 1 2

   Výstižné

   Plně s tebou souhlasím.

 • Libor 15. 5. 2016 09:12 Reagovat 28 10

  Trapárna

  Vítězem se stala hudebně nejhorší píseň. Vyhrála politika ! Skandál !

 • Karel Fiala  •  15. 5. 2016 08:48 Reagovat 20 7

  Absolutně neobjektivní hodnocení

  Jsem znechucen absolutně neobjektivním hodnocením ostatních států. Gabriela Gunčíková byla vyjímečná, stejně jako její song "I stand"... Hlasování mě velice zklamalo... jak už předchozí diskutér napsal - hlasováním se celkem dobře potvrdilo, že jsme jako národ celé Evropě totálně ukradení a skoro nikdo nám nefandí!!! Vyhrála naprosto nemožná a tuctová píseň z Ukrajiny, navíc s jasným politickým podtextem... opět se ukázalo nemožné politikaření v celé "slavné EU" - "hnus z Ukrajiny", politická situace před 70 lety dnes už nikoho nezajímá a může se snažit dojmout, jak chce!!! Stejné jako přihlouplá politická vyjádření a rozhodnutí současné politické reprezentace EU, jejímž důsledkem je řízená migrace nebezpečných islamistů po celé Evropě - lidi, už se vzbuďme, přece nemůžeme připustit, aby se s námi všemi tak oralo, nebo ano?! Gábině bylo tímto "nekompetentním" hlasování velmi ublíženo a ukřivděno a jenom se potvrzuje, že kvalitní interpret, píseň i melodie nejsou žádnou zárukou úspěchu! Ať se jdou všichni mírumilovní a liberální Evropané vycpat!!!

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (7)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi