Nahrávám video

6. červen 2010

Obsah dílu

Porčův Mlýn — Pražský orloj — Muzeum historických automobilů — Včelí naučná stezka — Frgály — Zámek v Jablonné nad Vltavou

Části dílu

01:19
Porčův Mlýn
  Starý mlýn, který měnil obilí v mouku už před dvěma staletími, si prohlédneme v Býkovicích na Blanensku. Jeho majitelé si splnili dávný sen a staré ruině vrátili lesk i život.
  05:21
  Pražský orloj
   Pražský orloj oslaví letos už šestisté narozeniny. Což je pádný důvod k návštěvě. Doprovodí nás Petr Skála, který se o stroj od loňska stará.
   09:21
   Veteran Arena
    Staré automobily a motocykly moravských výrobců najdete v nově otevřené Veteran Areně v Olomouci. Mám-li být přesní, zdobí ji stroje značek tatra, Wikov a Zbrojovka.
    13:17
    Včelí stezka
     Naučných stezek jsme si už představili celou řadu, ale včelí je mezi nimi docela unikátem. Včelaři z Uherskohradišťska se rozhodli přiblížit návštěvníkům včelí i včelařský život a také význam včel pro náš život.
     17:06
     Frgály
      Na jedné z valašských specialit, která dokonce usiluje o ochranu Evropské unie, si pochutnáme při návštěvě pekařství ve Valašském Meziříčí. Samozřejmě jen obrazně.
      20:52
      Jablonná nad Vltavou
       Zámek v Jablonné nad Vltavou připomíná život drobné šlechty. Na jeho místě stávala už ve čtrnáctém století vodní tvrz, kterou v osmnáctém století přestavěl na barokní zámek hrabě Jan Josef Kinský.
       24:32
       Soutěž
        Přehrát celé video
        Stopáž26 minut
        Další díl
        13. červen 2010

        Toulavá kamera na sociálních sítích

        Napište nám