Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Eva 27. 12. 2020 22:51 Reagovat 0 0

  Nepochopení

  Zaujalo mě, kolik lidí zde vystoupilo s negativními komentáři ke svéráznému L. Kostkovi (kterého osobně trochu znám), nebo přinejmenším s obdivnými slovy, jak to s ním Romana vydrží. Připadá mi, že tak jako mnozí nechápou/nechápeme osobitý styl a humor p. Kostky, nepochopilo mnoho lidí ani bouřlivý soulad mezi ním a jeho partnerkou. Jim to přeci evidentně klape, někdy možná velmi hlasitě, ale dynamika mezi nimi mi připadá dobrá, vztah živoucí, láskyplný a funkční. Mám z nich intenzivní dojem, že ho takhle oba vytvářejí, chtějí a potřebují. Přeju jim oběma, aby jim to vydrželo!

 • Petr Málek 27. 3. 2016 13:55 Reagovat 10 1

  Je zajímavé číst reakce diváků a zjišťovat, že největší ohlas sklízí vtipálek s humorem na úrovni pouťových bavičů, navíc s velmi nevěrohodným postojem k vlastní víře. Co to asi vypovídá o morálním stavu české společnosti?

 • Jana 27. 3. 2016 11:43 Reagovat 3 0

  dokument

  Dokument se mě moc líbil,obohatil.Všechny rodiny zajímavé.Nebudu psát kdo a jak na mě působil.Hodnotím celkově,povedené.

 • Pavla Špinarová 26. 3. 2016 21:33 Reagovat 6 0

  Kdo je Bohu milejší?

  Pana V.K. znám osobně z naší komunity Bejt Simcha. Sice nelze než souhlasit z většinou komentářů na Vláďovu adresu, včetně návrhu na svatořečení paní Romany, nicméně jedním dechem dodávám, že bez jisté míry skandálnosti, humoru na hraně etiky a provokace, kterou Vladimír oplývá by naše komunita i celé universum bylo o něco chudší. Zaplať pán Bůh za něj! Tvůrcům pařadu gratuluji k celkem vkusnému výsledku.

 • Mirka 25. 3. 2016 18:13 Reagovat 1 0

  Co se diváci dozvěděli o tom, jak úspěšná byla rodičovská výchova v případě jejich (dnes již dospělých) dětí? Vůbec nic:(. Kromě rezignovaných poznámek, že jsou dnes už dospělé a je to jejich věc, zaznělo pouze pár povzdechů nad tím, jak „strašné“ to kdysi bylo. Škoda, pořad tím mohl získat hlubší perspektivu.

  • Fucgan 27. 3. 2016 11:36 Reagovat 0 0

   ...tak tady se

   trochu obávám, že taťka protestantskej farář tlačil dost na pilu a děti si potom musí prostě najít cestu samy, přenesou-li se přes to...mamka katolička vypadá moudře a laskavě, skoro z ní mám pocit, že je to tak trochu mamka i taťky faráře, protože on mi přijde na svůj pokročilý věk svým způsobem nezralej...

 • Kamil 25. 3. 2016 11:59 Reagovat 2 0

  Námět pořadu byl dobrý nápad

  Musím uznat, že námět pořadu se trefil do aktuálního života a situace. Světy se mění a národy se promíchávají. Za mě musím říci, že pořad naplnil moje očekávání, účinkující byli na správném místě, každý na to bude mít jiný názor, každému sedne někdo jiný. Osobně jsme potkal na živo Romana a vyřazuje z něj přesně to, jak v pořadu vystupuje. Líbí se mi, že každá má svoji cestu, ale občas musí udělat nějaký ústupek, to je kompromis a ten k životu patří.

 • Fucgan 21. 3. 2016 17:24 Reagovat 7 0

  Myslím,

  že Romana by měla být prohlášena za svatou a pan Kostka za slepýho, hluchýho a ...protože trpělivost s jakou Romana přistupuje k výstřelkům toho trolíka je, dle mého skromného názoru, skutečně známka svatosti...Moc se mi líbil pan Klásek, to jak o všem přemýšlí a jde mu o uchopení a pochopení toho "všeho", s kým/ čím se potýká v životě a potom také moudrost a nádherný humor paní Drahomíry, myslím, že její manžel se může od ní hodně učit... Za pořad děkuji, velmi mě zaujal. Nakonec se ukazuje, že to zas až tak není o víře, jako o tom, kým čím jsme, jak přemýšlíme a v neposlední řadě jde o to, zda přesto všechno dokážeme opravdu milovat... Nic víc, nic míň...je to v podstatě úplně jednoduché v celé té zdánlivé složitosti a komplikovanosti...

  • Michaela 28. 3. 2016 19:55 Reagovat 0 0

   Moc děkujeme, přesně jste vystihl to, co jsme chtěli dokumentem ukázat. Moc si Vašeho názoru ceníme.

 • Marek Čáp 21. 3. 2016 16:40 Reagovat 0 1

  Pořad byl zajímavý, jen jsem se od počátku nedokázal zbavit pocitu, který mám z jednoho účastníka. Je ten člověk opravdu tím, za koho se vydává? Mně se spíš zdá, že ČT nemohla sehnat jiné věřící, mimo křesťanů, kteří v pořadu vystupují, a tak najali toho showmana, aby zahrál roli věřícího. A tak ji zahrál:).

 • Gábina 21. 3. 2016 12:58 Reagovat 1 0

  název dokumentu

  Proč se dokument jmenuje „Dokud nás víra nerozdělí“? Žádný ze vztahů se přece nerozpadal, nebo neprocházel krizí kvůli víře. V jednom případě partnery rozdělovala práce (vojenská mise) a ve druhém vyhoření po letech společného života. V životě třetí dvojice, byť v ní zřejmě probíhá permanentní šoková terapie ze strany partnera, o krizích nezaznělo vůbec nic.

  • Pavla 22. 3. 2016 09:08 Reagovat 0 0

   Souhlasím s Vámi, také jsem čekala, že některá z partnerských dvojic bude řešit krizi. Název je zavádějící.

 • Lenka 20. 3. 2016 19:46 Reagovat 7 0

  Díky

  Velice děkuji za dobrý a smysluplný pořad. Téma dobře sedlo a pokrylo jak společenskou rovinu - soužití náboženství, tak i rovinu osobní - život v manželství, výchova dětí atd. Děkuji párům, oceňuji hlavně jejich upřímnost a otevřenost. Hodně mě jejich příběhy povzbudily. Oceňuji práci tvůrců, hlavně to, ze moc nezasahovali a nekladli předpojaté otázky, jak se s tím někdy u pořadů tohoto typu setkávám. Velmi dobrý počin, díky!

  • Michaela Rozbrojová 21. 3. 2016 10:43 Reagovat 0 0

   Moc děkujeme. Každá taková reakce nás těší a dává sílu do dalších pořadů :)

  « | | 1 2 3 | | » (3)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi