Dobrá čtvrť

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 178  
Sdílet
| Poslat odkaz

Zuzana Haselbachová

(hraje Anna Kulovaná)

Zuzana HaselbachováO blondýnkách se s oblibou vtipkuje na téma výše jejich IQ. Hezká plavovláska Zuzana je však živoucím důkazem trapnosti takových žertíků. Chytrá a cílevědomá dívka se chystá studovat medicínu a o svůj zevnějšek nepečuje o nic víc než třeba kamarád Honza. Nemá na to ani dost ješitnosti, času ani peněz. Zuzana je totiž z velmi chudé rodiny, kde jsou zvyklí počítat s každou korunou. Tady se za řasenky neutrácí. A tak se není co divit, že Zuzana se ocitá jak užaslá Alenka v říši za zrcadlem v okamžiku, kdy ji do vábivého světa večírků, nablýskaných aut a neomezených možností vtáhne agentura, pro kterou nafotí kalendář s půvabnými akty.

Rozhovor

Můžete prozradit něco ze své rodinné historie?

Kdysi jsem si myslela, že žádnou rodinu nemám, protože sestra se trhla hodně brzy, a tak jsme zůstaly jenom s mámou. Ta mi ale řekla, že na rodinu stačí i dva. To, co považuji za svou rodinu, tedy není příliš početné, ke štěstí to však stačí.

Kdy a kde jste maturovala a jak dopadla Vaše maturita?

Odmaturovala jsem na taneční konzervatoři, kde nejdůležitější bylo „projít“ s vlastní choreografií. Den před vystoupením byla moje práce zamítnuta a mně zbývala jedna noc na postavení něčeho jiného. Co potom vzniklo, jsem považovala za to nejlepší, co ve mně bylo. Když se dnes kouknu na to video, směju se, až se za břicho popadám, jak je to blbý. Následující „svaťák“ jsme pojali jako odpočinkový týden na chatě, kde se hodně pilo a v přestávkách i studovalo. Po úspěšném zakončení školy jsem myslela, že nic zásadnějšího už nepřijde. Nebyla to pravda!

V seriálu přičichnete k modelingu. Máte s ním osobní zkušenosti?

Na základní škole přišel do hodiny jakýsi muž, chvíli se rozhlížel po třídě a pak ukázal na čahounku třídy. Dal si schůzku se mnou i s mojí mamkou a nad fotkama hezkejch holek nás přesvědčoval, že bych měla zkusit dělat modelku. O pár týdnů později už jsem se s dalšíma holkama proháněla v plavkách a mamčiných lodičkách po tělocvičně. Špulily jsme rty pro větší objem a kladly nohu před nohu. Při první zmínce o plastice mého nosu a po první prodělané celkové depilaci těla jsem boty vrátila mámě a plavky se rozhodla používat jen do vody.

V seriálu Dobrá čtvrť řešíte existenční problémy a také představujete atraktivní slečnu, která si sice nemůže stěžovat na nedostatek příznivců ze stran mužů, ale také žárlivosti ze strany spolužaček. Co máte s rolí společného?

Živé Zuzaně bych asi vysvětlila, že horší, než stěžovat si na nedostatek mužské pozornosti, je řešit v osmnácti existenční otázky. Zůstala bych pěkně doma a klidně se dohadovala s mámou, tedy pokud by mě nějaký muž nenabídl ubytování. To bych se stejně jako Zuza sbalila, řekla rodince „adios“, a vypálila co nejdál. Způsob, jakým bych si vydělávala peníze, by záležel pouze na mém rozhodnutí. Poradit bych si nechala jen od toho, komu věřím. Jediné co nevím, zda bych vůči tomu, koho miluji, dokázala být tak silná jako Zuzanka, ale nebudu předbíhat.

Co si představujete pod pojmem „dobrá čtvrť“?

Dobrá čtvrť je tam, kde mě večer nepřepadnou a ráno nezajede auto.

Stopáž: 54 minut – Rok výroby: 2005 – ST  4:3
Žánr: Seriál | Pro děti a mládež
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.