26 minut
Křesťanský magazín

3. červen 2012

Obsah dílu

Brněnská muzejní noc — Misijní pouť dětí v Kroměříži — Noc žalmů v Ostrožské Lhotě — Elim v Hranicích na Moravě — Komunitní centrum Trstěnice — „Spojenci namísto protivníků“ nová kniha psychologa Pavla Rause — Jak to vidím já

Části dílu

01:02
Brněnská muzejní noc
  Ani štáb Křesťanského magazínu si letos nenechal ujít příležitost navštívit Brněnskou muzejní noc. Kromě tradičního divadla pod Petrovem jsme zavítali i na expozici o Johanu Gregoru Mendelovi, od jehož narození letos uplynulo 190 let a výstavu s názvem „Morava tolerantní“ v Červeném kostele.
  05:49
  Misijní pouť dětí v Kroměříži
   Procestovat během jediného odpoledne všechny kontinenty? Na celostátní misijní pouti a misijním dnu dětí nic neobvyklého. Akce, kterou pořádají papežská misijní díla, se letos nesla v duchu motta „Podej mi ruku, pomůžu Ti“.
   09:32
   Noc žalmů v Ostrožské Lhotě
    Strávili jste už někdy celou noc v kostele? Pokud ne, tak s námi máte jedinečnou možnost. Na Noci žalmů v Ostrožské Lhotě.
    12:32
    Elim v Hranicích na Moravě
     Biblický Elim je popisován jako oáza uprostřed pouště. V Hranicích na Moravě vznikl Elim v roce 2004 a i on má být útočištěm pro lidi v nouzi. Založili ho a spravují členové Církve bratrské v rámci Křesťanské společnosti pro evangelizaci a diakonii.
     16:04
     Komunitní centrum Trstěnice
      Obec Trstěnice leží nedaleko Litomyšle a kdysi zde žila paní Helena Benešová, podle které napsal Alois Jirásek svoji divadelní hru Vojnarka. Od jara letošního roku je zde v provozu nové církevní komunitní centrum.
      19:32
      „Spojenci namísto protivníků“ nová kniha psychologa Pavla Rause
       V příspěvku přinášíme rozhovor s psychologem Pavlem Rausem o jeho nové knize „Spojenci namísto protivníků“, která se věnuje konfliktům v manželstvích a partnerských vztazích.
       22:50
       Jak to vidím já
        Fejeton Vlastimila Fürsta
        Přehrát celé video
        Stopáž27 minut
        Další díl
        10. červen 2012

        Křesťanský magazín na sociálních sítích

        Napište nám