Nahrávám video
Křesťanský magazín

10. červen 2012

Obsah dílu

Osmdesátiny kardinála Vlka — Otevřená zahrada v Libčicích — Svatý Jan na mostě — Pražská Charita v Černínském paláci — Noc kostelů 2012 — Společně pro Evropu — Skalka plná rodin — Bohoslužba za krajinu — V+V na návštěvě

Části dílu

00:13
Osmdesátiny kardinála Vlka
  Kardinál Miloslav Vlk má osmdesát let, a tak na místech jemu drahých a důležitých pro jeho život vypukly oslavy. Na některých místech s ním byla i kamera našeho magazínu.
  04:07
  Otevřená zahrada v Libčicích
   Libčice nad Vltavou mají kostely s krásnými zahradami a místní si je rozhodně nenechávají pro sebe. Na tu evangelickou pozvali přátele sborového zpěvu a jejich rodiny k malému festivalu.
   06:42
   Svatý Jan na mostě
    Jihočeské Čepice mají padesát čísel a padesát pět obyvatel. A od poloviny května také unikátní skleněnou sochu na mostě.
    08:53
    Pražská Charita v Černínském paláci
     Uprostřed výročí znovuobnovení pražské diecéze se rozhodla Charita Praha pozvat do Prahy zástupce zahraničních diecézí, do kterých je směřována její pomoc.
     10:11
     Noc kostelů 2012
      Zvony po celé republice daly signál, že začala Noc kostelů, akce, která se setkává se stále větší odezvou necírkevní veřejnosti.
      14:25
      Společně pro Evropu
       Do Centra Mariapoli ve Vinoři se sjeli zástupci křesťanských hnutí, která se připojila k projektu Společně pro Evropu, v němž stárnoucí Evropě chtějí připomenout její dávné mládí.
       15:49
       Skalka plná rodin
        Centrum pro rodinu při pražské diecézi tentokrát zorganizovalo tradiční Pouť rodin do poutního komplexu Skalka nad Mníškem pod Brdy.
        17:46
        Bohoslužba za krajinu
         Krajina severozápadního koutu Prahy je ohrožena stavbou dražší a méně ekologické verze dálničního obchvatu. Ti, kterým to už léta leží na srdci, se znovu sešli k bohoslužbě pod širým nebem.
         19:34
         V+V na návštěvě
          David Vávra a Václav Vacek se v pražské restauraci potkali s Karlem Hvížďalou a povídali si o moci moderních médií.
          Přehrát celé video
          Stopáž27 minut
          Další díl
          17. červen 2012

          Křesťanský magazín na sociálních sítích

          Napište nám