Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Barbora Stravová 2. 3. 2019 13:09 Reagovat 23 3

  Díky

  Díky moc všem účinkujícím. Díky vaší otevřenosti a vašim příběhům pociťuji velký vděk za svůj život, za lidi kolem sebe a okolnosti, které mě potkaly. Moc vám držím pěsti. Díky i tvůrcům dokumentů za toto zprostředkování.

 • Kristina 1. 3. 2019 21:10 Reagovat 9 1

  Držím palce

  Držím palce všem třem dámám, aby se dál dokázaly prát s tím, co život přináší. Andy s Petrou jsou obdivuhodné, Bára se jistě dokáže vzchopit, pokud bude čerpat sílu z lásky svých dětí a k nim. Díky za vynikající dokument, člověk si mnohé uvědomí.

 • Iva 27. 2. 2019 18:44 Reagovat 27 0

  Výborný dokument

  Potěšilo mě, že Andy zůstala s manželem a čekají čtvrté dítě, bylo by vážně moc smutný kdyby se nakonec rozešli po tom všem. Celkově je dokument smutný. Zlé vztahy, zlé vzorce, zranění z dětství, ze kterých se už člověk ani v dospělosti nevymotá a opakuje naprosto stejné chyby. Kéž by ten dokument byl na poučení druhým. Je mi líto těch dětí, které to odnesou vždy v první řadě a nikdo se jich na nic neptá. Díky za tyto dokumenty. Zajímavé jsou návraty po několika letech, třeba se ještě dočkáme i tu. Všem protagonistkám přeji vše dobré, urovnané vztahy, zvlášt se svými dětmi a partnery. A hlavně, ať jejich minulost jim neurčuje jejich budoucnost. To zlé nechat za sebou a jít dál.

 • ren 27. 2. 2019 07:52 Reagovat 53 1

  Andy

  vypadá to, že Andy se s tím vším poprala nejlíp a je to fajn vidět. Díky za takové dokumenty.

 • Anna 26. 2. 2019 22:17 Reagovat 7 1

  S mámou v base

  Tak on každý nemá vyslapanou cestičku ...

 • MUDr. Antonín Janák 26. 2. 2019 11:10 Reagovat 5 43

  Proč má ČT potřebu adorovat SPOLEČENSKOU SPODINU

  - to pochopí málokdo!

  • Anonym 27. 2. 2019 12:24 Reagovat 29 2

   Máma z basy

   Tak i tohle je součástí života,tak proč hned pranýřovat.Důležité je,že to Andy a Petra ustály.

  • Jirka z Mělníka 27. 2. 2019 19:45 Reagovat 27 2

   Empatie

   Trochu empatie pane doktore, prosím. Podobné dokumenty dokáží v podobné situaci rozhýbat ty, kteří na to ještě mají a rozhodně nepokládám tyto dokumenty za zbytečné vyhazování peněz. O adoraci spodiny bych už nemluvil vůbec, protože už tak dáváte najevo, co pro vás jsou - to je přesně ten problém, na který naráží při snaze se zlepšit a nebýt koulí na noze. Běžte a dejte někomu práci se slovy, že je pro vás spodina společnosti, jistě vám pak ukáže, kolik empatie má zase on. Pokud je vaše reakce stížností na malé množství dokumentů o slušné části společnosti, pusťte si například osmidílné Doktory v archivu ČT, ti dostali také dost prostoru, myslím.

  • Kateřina Palas 1. 3. 2019 19:15 Reagovat 2 2

   Lékař je služebníkem i prostého lidu

   ...a takový žvást by skutečný lékař nikdy nenapsal. To jedině ubožák, který se za lékaře vydává. Pod falešným jménem si tu vyskakujete na lidi, kteří to měli v životě mnohem těžší než většina společnosti. Vaší úrovni odpovídá TV Barandov, na to se dívejte... Dokument je skvělý, o tom, jak je život někdy drsný a všem těm ženám přeju jen to nejlepší.

  • Dalibor 1. 3. 2019 22:46 Reagovat 20 2

   Ad MUDr. Antonín Janák

   Co si představujete pod cizím slovem "adorovat"? Podle slovníku cizích slov to znamená zbožňovat. Dokument "Máma z basy" nikoho nezbožňuje, je záznamem o životě žen, kterým je výjimečně umožněno i ve vězení žít se svými dětmi, protože tyto ženy nespáchaly těžké zločiny. Žádný člověk není bez chyb. Vaší chybou je pýcha, protože se povyšujete a nemáte pochopení pro lidi, kteří po odpykání trestu chtějí žít o dost lépe - ve smyslu morálním. Před pár lety jste v diskusi u jiného pořadu ČT o sobě sdělil, že jste psychiatr. Věřím, že jste vysokou školu absolvoval a obdržel jste titul MUDr. Teď byste potřeboval absolvovat vysokou školu empatie, mírnosti, laskavosti a porozumění.

  • totoloto 4. 3. 2019 12:04 Reagovat 1 10

   ČT se snaží vytvořit dojem,

   že tu žije jen "elita" a "spodina" Hlavně vtlačit lůze do hlav ten zmar a beznaděj horem spodem. Jo, a ještě té lůze sebrat volební právo :-)) Kdy naposled natočila ČT pozitivní příběh s životní moudrostí z prostředí normálních pracujících lidí, či venkovanů ? Na "Díry z Hanušovic" a "Pustiny" prachy jsou. No, hlavně že se napapají ti "loajální" :-))

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi