20. listopad 2020

Obsah dílu

Malovaná zahrada u metra Opatov — Živá kultura online — Projekt Televize Naživo — Festival dokumentárního divadla Akcent — Výstava Sculpture by the Sea — Krátké zprávy z kultury — Film o umělci Aznavourovi

Části dílu

00:38
Malovaná zahrada u metra Opatov
  Šedé podchody a zdi u zastávek hromadné dopravy ozdobí obrazy. Jedno takové velkoformátové dílo teď u pražského metra Opatov dokončil výtvarník Ondřej Vyhnánek.
  02:33
  Živá kultura online
   Na základě vládních nařízení se živá kultura přesunula do virtuálního prostředí. Představení a koncerty online zveřejňují jednotlivé kulturní instituce.
   03:46
   Projekt Televize Naživo
    Přes pozemní digitální vysílání se program dostane zdarma do 3 miliónů domácností.
    05:26
    Festival dokumentárního divadla Akcent
     Nedostatek spánku, přebytky věcí, které nás obklopují, nebo význam občanského postoje jednotlivce v současné společnosti.
     08:03
     Výstava Sculpture by the Sea
      Každoroční výstava Sculpture by the Sea na pláži Bondi v australském Sydney byla letos kvůli koronavirovým opatřením zrušena.
      08:52
      Krátké zprávy z kultury
       Britská skupina Arctic Monkeys se vrátila ke svému vystoupení v londýnské Royal Albert Hall z června 2018 - veškerý výtěžek tehdy věnovala organizaci War Child.
       10:24
       Film o umělci Aznavourovi
        Za pár minut se uzavře možnost zakoupit si filmový deník Charlese Aznavoura. Zahajovací snímek letošního ročníku Francouzského filmu nabídli pořadatelé online.
        Přehrát celé video
        Stopáž13 minut
        Další díl
        21. listopad 2020

        Přehled dílů

         

        Události v kultuře na sociálních sítích

        Napište nám