3. prosinec 2019

Obsah dílu

Milan Kundera získal zpátky české občanství — Kundera získal zpátky české občanství — Praha zkouší nový mobiliář — Noviny ČT pro rok 2020 — Martin Velíšek vystavuje v Teplicích — 40 let Mekiho Žbirky na scéně — Krátké zprávy z kultury

Části dílu

00:38
Milan Kundera získal zpátky české občanství
  Milan Kundera získal po čtyřiceti letech zpátky české občanství. Devadesátiletému spisovateli ho v jeho pařížském bytě předal velvyslanec Petr Drulák.
  01:24
  Kundera získal zpátky české občanství
   Spisovatel Milan Kundera získal po čtyřiceti letech zpět české občanství. Minulý týden mu ho předal velvyslanec České republiky ve Francii Petr Drulák.
   03:36
   Praha zkouší nový mobiliář
    Městské zastávky a mobiliář, důležitá a přitom často přehlížená složka města. Praha bude mít od příštího roku nové zastávkové přístřešky.
    07:22
    Noviny ČT pro rok 2020
     Česká televize bude od ledna vysílat řadu novinek, hlavně kriminálních. Skutečnými událostmi je inspirovaná minisérie Zrádci. Vznikla na základě námětu Jiřího Vacka.
     09:01
     Martin Velíšek vystavuje v Teplicích
      Muzeum teplického zámku ovládla expozice na téma Pověsti dalekého severu. Jedním z vystavujících umělců je i teplický rodák Martin Velíšek.
      11:49
      40 let Mekiho Žbirky na scéně
       Čtyřicet let na hudební scéně - Miro Žbirka právě teď začal v pražské O2 Aréně slavit výročí sólové kariéry.
       14:02
       Krátké zprávy z kultury
        Skupina Twenty One Pilots vystoupí příští rok na festivalu Colours of Ostrava. Církve vynaložily loni na péči o kulturní památky téměř jednu a půl miliardy korun. Vystoupení švýcarské kapely The Young Gods v Praze.
        Přehrát celé video
        Stopáž18 minut
        Další díl
        4. prosinec 2019

        Události v kultuře na sociálních sítích

        Napište nám