18 minut

4. prosinec 2016

Obsah dílu

Zemřel Radim Hladík — Zemřel Radim Hladík — Recykliteratura — Premiéra baletu v Jihočeském divadle — Premiéra baletu v Jihočeském divadle — Kniha Tattoo Names — Umělecký vánoční strom v Ostravě — Modlitba od Vojty Dyka — Kultura v příštím týdnu

Části dílu

00:38
Zemřel Radim Hladík
  Zemřel Radim Hladík, kytarista a hudební skladatel. Zakladatel legendární skupiny Blue Effect a jeden z předních českých instrumentalistů ještě letos v létě intenzivně koncertoval.
  02:54
  Zemřel Radim Hladík
   Rozhovor s Honzou Křížkem.
   05:56
   Recykliteratura
    Začalo to před třemi lety jako náhoda. Dnes je z toho fenomén, který má desítky tisíc fanoušků. Recykliteratura je kombinování starých fotek a vystřižených textů z knih.
    08:00
    Premiéra baletu v Jihočeském divadle
     První premiérou pod vedením nového uměleckého šéfa baletu Jihočeského divadla Lukáše Slavického je dvojpředstavení SHAKESPEARE & STRAVINSKIJ.
     08:48
     Premiéra baletu v Jihočeském divadle
      Rozhovor s Lukášem Slavickým.
      11:47
      Kniha Tattoo Names
       80 portrétů lidí, které spojuje jedna vášeň - tetování. Kdo jsou zač a jaké jsou jejich příběhy vypráví na černobílých i barevných fotografiích nová publikace Tattoo Names.
       13:53
       Umělecký vánoční strom v Ostravě
        Vypadá jako týpí, dokud se nerozsvítí. Pětimetrový vánoční strom Kataríny Szanyi má název Rozsvícené stíny a vychází z Davidovy hvězdy známé jako hvězdy stvoření. Umělecký vánoční strom vznikl v Ostravě na zakázku městské Galerie Plato.
        15:49
        Modlitba od Vojty Dyka
         Anděl Páně dvě režiséra Jiřího Stracha se stal filmovou událostí konce letošního roku. Podíl na úspěchu má i hudba Ondřeje Gregora Brzobohatého.
         16:44
         Kultura v příštím týdnu
          Přehrát celé video
          Stopáž18 minut
          Další díl
          5. prosinec 2016

          Události v kultuře na sociálních sítích

          Napište nám