49 minut

5. května 2017

Obsah dílu

Politická krize v ČR — Politická krize v ČR — Politická krize v ČR — Politická krize v ČR — Politická krize v ČR — Politická krize v ČR — Politická krize v ČR — Politická krize v ČR — Politická krize v ČR — Politická krize v ČR — Politická krize v ČR — Vazby v kauze sportovních dotací — Maso z Brazílie — Prezidentské volby ve Francii — Prezidentské volby ve Francii — Bezpečnostní opatření v Paříži — Pražské povstání — Slavnosti Svobody v Plzni — Zrušení Obamova zdravotního pojištění — Peníze pro řidiče autobusů — Další kontroverze v letadle společnosti Delta Air Lines — Trofejní pstruzi zpět v řekách

Části dílu

00:34
Politická krize v ČR
  Otřesy v české politice pokračují. Premiér dnes oznámil, že demisi podávat nebude. Názor změnil po včerejší schůzce s prezidentem.
  01:11
  Politická krize v ČR
   Premiér také požádal prezidenta, aby jednal rychle. Do dokumentu dnes dokonce napsal termín: hlava státu má Andreje Babiše odvolat do 9. května.
   04:25
   Politická krize v ČR
    Rozhovor s Lubomírem Zaorálkem.
    08:46
    Politická krize v ČR
     Výklad ústavy – jak jsme slyšeli, jeden z důvodů dnešního vývoje. Prezident naznačil, že odvolá jen premiéra, ten ale chtěl demisí ukončit činnost celé vlády.
     12:04
     Politická krize v ČR
      A jaký mají názor lidé? Přinášíme další data z bleskového průzkumu firmy STEM/MARK pro Českou televizi.
      13:03
      Politická krize v ČR
       Živý vstup Kateřiny Šalounové.
       14:25
       Politická krize v ČR
        Živý vstup Ivana Lukáše.
        16:35
        Politická krize v ČR
         Aktuální politická krize naplno propukla už před týdnem.
         18:50
         Politická krize v ČR
          O dalším vývoji se teprve rozhodne. Třeba příští týden ve středu na jednání koaliční rady. V ten samý den se také bude konat mimořádná schůze sněmovny kvůli nahrávce rozhovoru Andreje Babiše s novinářem Markem Přibilem.
          22:16
          Politická krize v ČR
           Kauza ale dostala ještě další politický rozměr. Ministr financí dnes bez důkazů řekl, že za pořízením nahrávky stojí ministr vnitra Chovanec.
           24:58
           Politická krize v ČR
            Koruna na politické dění v Česku zatím nereaguje.
            25:42
            Vazby v kauze sportovních dotací
             Šéf českého fotbalu Miroslav Pelta skončil ve vazbě. A to kvůli podezření, že ovlivňoval na ministerstvu školství rozhodování o dotacích do sportu.
             28:19
             Maso z Brazílie
              Provozovatelé potravinářských podniků budou muset nechat testovat maso pocházející z Brazílie na salmonelu. Nařídila to Státní veterinární správa – s platností od 9. května.
              28:46
              Prezidentské volby ve Francii
               Klíčový víkend pro Evropu – klíčový víkend pro Francii. Do druhého kola prezidentských voleb zbývá poslední den.
               32:03
               Prezidentské volby ve Francii
                Volby probíhají ve dvou kolech, pokud v tom prvním nezíská žádný z kandidátů více než 50 procent.
                34:56
                Bezpečnostní opatření v Paříži
                 Živý vstup Petra Zavadila.
                 36:54
                 Pražské povstání
                  Památku padlých při Pražském povstání připomnělo hned několik pietních setkání v hlavním městě.
                  39:28
                  Slavnosti Svobody v Plzni
                   Živý vstup Lucie Pelanové.
                   40:44
                   Zrušení Obamova zdravotního pojištění
                    Americký prezident Donald Trump označil zdravotnickou reformu svého předchůdce za mrtvou. Stalo se tak poté, co těsným poměrem 217 ku 213 prošel Sněmovnou reprezentantů nový zákon, který má takzvanou Obamacare nahradit.
                    43:10
                    Peníze pro řidiče autobusů
                     Místo slibovaných osmi set čtyřiceti milionů půjde na zvyšování mezd řidičů autobusů do jednotlivých krajů jen polovina této částky. Asociace krajů ustoupila ze svých původních požadavků.
                     45:00
                     Další kontroverze v letadle společnosti Delta Air Lines
                      Palubu musela opustit rodina se dvěma dětmi. Konkrétně kvůli místu, které si pro dvouletého syna zaplatila.
                      45:40
                      Trofejní pstruzi zpět v řekách
                       V Česku vrcholí jarní vysazování ryb do sportovních revírů. Mimořádné kusy dnes pouštěli do vody rybáři na Karlovarsku.
                       Přehrát celé video
                       Stopáž44 minut
                       Další díl
                       6. května 2017

                       Přehled dílů

                       Stopáž54 minut

                       24. května

                       Headlines — Návrh státního rozpočtu na příští rok — Požadavky ministrů na změny v rozpočtu — Hospodaření státu — Reakce z Izraele na rozhodnutí Mezinárodního soudního dvora — Boje na Ukrajině — Nehoda prezidenta Pavla — Kontroverzní výroky poslance Tomia Okamury — Změny na ruských ministerstvech a v armádě — Čínské cvičení u Taiwanu — Feriho trestní kauza — Zemřel herec a režisér Jan Kačer — Vzpomínky na Jana Kačera — Přípomínka Jana Kačera ve vysílání ČT — Dostavba pražského okruhu — Návrh zákona o odměňování zdravotníků — Úspory českých domácností — Srážka vlaku s lokomotivou — Úspěch českých hokejistů — Ceny ovoce a zeleniny — Ceny výrobců v zemědělství — Ceny ovoce v Polsku — Produkce zeleniny v ČR — Zřícení budovy na Mallorce — Hlasovací lístky před volbami do EP — Propuštění Iva Kaderky — Uctění památky vězňů z Jáchymova — Zákazy předjíždění kamionů — Valorizace finančních náhrad církvím — Cla na čínské elektromobily v USA — Vydatný déšť na jižní Moravě — Hledání invazních druhů rostlin a zvířat — Předvolební kampaň ve Francii — Nový bezpečnostní přeliv na Orlíku — Přípravy všesokolského sletu — Aréna bratří Formanů

                       24. 5. 2024 na ČT1
                       Stopáž54 minut

                       24. května

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       24. 5. 2024 na ČT24
                       Stopáž54 minut

                       23. května

                       Headlines — Stávka v justici — Výdělky soudních zaměstnanců — Průměrný plat zaměstnanců soudů — Nepřímá jednání o izraelských rukojmích — Útoky v Charkově — Čistky na ruském ministerstvu obrany — Energetické úspory českých domácností — Sněmovna o propouštění bez udání důvodu — Nehoda autobusu v Praze — ÚOHS a digitalizace — Čínské cvičení u Tchajwanu — Soudní rozhodnutí nad pachatelem atentátu na slovneského premiéra — Mezinárodní veletrh Svět knihy — Tichá místa na Filozofické fakultě UK — Průměrné ceny pohonných hmot — Falešné lístky na hokej — Sledování hokeje na náměstích — Bouřky v Česku — Hromadné bitka na stadionu — Pořadatelé fotbalových utkání — Okolnosti incidentu na stadionu v Plzni — Propuštění v Zetoru — Německá podpora Ukrajiny — Neštěstí v Mexiku — Jak žádat o voličský průkaz — Debata kandidátů na předsedu EK — Debata ČT před eurovolbami — Závadná voda ve studních — Výpovědi pro zaměstnance z lomu ČSA — Fotografie z Evropského kosmického teleskopu — Kampaň hnutí SPD a Trikolora před volbami do Evropského parlamentu — Nález kostí mamutů v Gobelsburgu — Návrhy na přestavbu haly hlavního vlakového nádraží — Pokuta pro Mondelez v EU — Vyprodavné výpravy do šumavské divočiny — Nové album Lennyho Kravitze

                       23. 5. 2024 na ČT1
                       Stopáž54 minut

                       23. května

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       23. 5. 2024 na ČT24
                       Stopáž55 minut

                       22. května

                       Headlines — Rychlejší oddlužení — Zkrácení doby oddlužení — Počet osobních bankrotů — Spor o uznání nezávislosti Palestiny — Britské volby — Euro pod 25 korun — Výva k nástupu Dominika Feriho do vězení — Otřesy v německé AfD — Zasedání slovenské bezpečnostní rady — Strategická komunikace Česka — Jmenování ministra Ženíška — Válka na Ukrajině — Politická debata o penzích — Tajemství na scéně Národního divadla — Jednání zemědělců s ministry — Výroba osobních aut v ČR — Vlci na Vysočině — Škody po bleskové povodni — Krádeže věcí z aut — Počty krádeží věcí z aut — Krádeže aut — Chybí policisti — Dětské skupiny jako náhrada za mateřské školy — Ovace pro hendikepovaného poslance — Pátrání v Normandii po uprchlém vězni — Stěhování hokejových týmů — Tornádo v Greenfieldu — Češi tisknou známky pro Slovensko — Skládání vlády v Nizozemsku — Příběh záchranáře Zdeňka Mikuly — Spor o zastávku v Čeladné — Lední medvědi v novém výběhu pražské zoo — Výstava absolventů Fakulta umění a designu J. E. Purkyně

                       22. 5. 2024 na ČT1
                       Stopáž55 minut

                       22. května

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       22. 5. 2024 na ČT24
                       Stopáž55 minut

                       21. května

                       Headlines — Nová jednání tripartity — Snaha o obnovení jednání tripartity — Hodnocení ekonomické situace v Česku — Nálady ve slovenské společnosti — Rozšíření tzv. Milostivého léta — Dluhy českých domácností — Návrh na obžalobu za převaděčství — Emoce kolem žádosti o zatykač — Státní smutek v Íránu — 10 let od rozsudků v kauze metanol — Pravidla EU pro umělou inteligenci — Franz Kafka v Muzeu literatury — Návrhy na státní vyznamenání — Spotřeba plynu v Česku — Skandál britského zdravotnictví — Výstraha před silnými bouřkami — Maskoti hokejového mistrovství v Česku — Stárnoucí lékaři bez nástupců — Ordinace praktických lékařů — Příběh 92letého lékaře — Nedostatek specialistů a dlouhé čekací lhůty — Drama na palubě letu do Singapuru — Výše dividendy pro akcionáře ČEZu — Útoky na německé politiky — Zapojení českých firem do výroby F-35 — Prezident v Pardubickém kraji — Zaýká v Polsku kvůli podezření ze sabotáže — Péče o městské aleje — Falešný bankéř v Brně — Zemřel Otakar Binar — Doklady pro Ukrajince v zahraničí — Pomoc EU Ukrajině — Druhé kolo přijímacích zkoušek na SŠ — Psychické potíží mladých lidí — Mistrovství světa v muškaření — Taneční projekt Sny a Svědomí

                       21. 5. 2024 na ČT1
                       Stopáž55 minut

                       21. května

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       21. 5. 2024 na ČT24
                       Stopáž55 minut

                       20. května

                       Headlines — Preuident Íránu po smrti — Pátrání po vrtulníku s prezidentem — Rozdělení moci v Íránu — Vliv na politickou situaci v regionu — Návrh na zatykač na lídry Hamásu a Izraele — Reakce izraelských politiků na žádost o zatykač — Ceny výrobců v zemědělství klesly, v průmyslu rostly — Boje o Vovčansk — Státní podpora dětských skupin — Zrušení schůzky lídrů slovenských stran — Britský soud o J. Assangovi — Smlouva LOM Praha a Lockheed Martin — Slovenské herecké legedy v jedné hře — Prezident o rozpočtu na příští rok — Priority pro českou ekonomiku — Šíření černého kašle — Servis kolem hokejového turnaje — Nehoda malého letadla v Milovicích — Havrani škodí na polích — Dotace na výměnu kotle — Náhrady za neekologické kotle — Čím nahradit kotel — Supercela nad Litomyšlí — Škody po bouřce — Výdělky ve zdravotnictví — Odtah havarované lodi v Baltimoru — Nový prezident Tchaj-wanu — Kampaň Spolu do eurovoleb — Nehody motocyklistů kvůli rychlosti — Dostavba pruhu na D3 u Tábora — Festival v Cannes — Protestvní koncert moravských filharmoniků — Úspěšnost maturantů — Problémy s účtováním v MHD v Hradci Králové — Český příspěvek k výzkumu mikrometeoritů — Orchestr La Scaly na Pražském jaru

                       20. 5. 2024 na ČT1
                       Stopáž55 minut

                       20. května

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       20. 5. 2024 na ČT24

                       Události na sociálních sítích

                       Napište nám