48 minut

5. listopad 2013

Obsah dílu

Volby 2013 — Volby 2013 — Volby 2013 — PPF koupila většinu v Telefónice Czech republic — Obět únosce Ariela Castra promluvila — Indie dobývá vesmír — Filmové novinky - Husiti — Kauza Nagyová u soudu — Sleva za třídění odpadu — Nebezpečné praktiky řidičů — Státní dluhopisy opět na prodej — Mise na Sinaji — Spor o Redskins — Stratocaching

Části dílu

00:42
Volby 2013
  Detaily lánské schůzky podle prezidenta
  03:34
  Volby 2013
   Živý vstup Daniela Stacha z jednání středočeské krajské organizace ČSSD
   06:46
   Volby 2013
    Šéf hnutí ANO Andrej Babiš odmítl požadavek prezidenta Miloše Zemana, aby před případným vstupem do vlády získal čisté lustrační osvědčení.
    09:44
    PPF koupila většinu v Telefónice Czech republic
     Investiční skupina PPF miliardáře Petra Kellnera koupila většinový podíl v české Telefónice. Obchod bezmála za 64 miliard korun je největší, který PPF kdy uzavřela.
     11:59
     Obět únosce Ariela Castra promluvila
      Michelle Knigtová, jedna z obětí sadistického únosce z amerického Clevelandu, vypoví svůj příběh v televizi.
      17:21
      Indie dobývá vesmír
       Indie vyslala svou první sondu k Marsu. Pokud k rudé planetě dorazí, stane se po Rusku, USA a EU první velmocí, které se to podaří.
       18:55
       Filmové novinky - Husiti
        Thriller, komedie i muzikál. Navíc animovaný. Tak popisují autoři nový český film Husiti. Hlasy historických postav namluvili třeba Viktor Preiss nebo Jiří Lábus s Oldřichem Kaiserem. Film jde do kin 7. 11.
        21:17
        Kauza Nagyová u soudu
         Bývalá šéfka Úřadu vlády Jana Nagyová aktivně řídila sledování manželky Petra Nečase a dalších pracovníků kabinetu. Vylpývá to z výslechů zaměstnanců.
         24:41
         Sleva za třídění odpadu
          První obce nabízí lidem, kteří třídí, levnější odvoz odpadu.
          26:43
          Nebezpečné praktiky řidičů
           Nebezpečné praktiky za volantem - kouření, psaní SMS nebo ladění rádia - v terénu jsme testovali, nakolik odvádějí pozornost od samotné jízdy.
           35:52
           Státní dluhopisy opět na prodej
            Současná vlna státních spořicích dluhopisů v číslech. Za jeden a půl dne si jich lidi objednali skoro za 7 miliard korun. Částka, kterou si Ministerstvo financí hodlá takto půjčit, je tak už víc než z půlky vyčerpaná.
            37:50
            Mise na Sinaji
             Česká vojenská mise na Sinaji je v plném obsazení. 14 vojáků dohlíží s kolegy z celého světa na dodržování mírové dohody mezi Izraelem a Egyptem.
             42:36
             Spor o Redskins
              Ve Spojených státech se znovu rozhořel spor o to, zda by se jeden z nejslavnějších klubů amerického fotbalu Washington Redskins neměl přejmenovat.
              45:15
              Stratocaching
               Pátrání po modulech, které se na Česko sesypou ze stratosféry - unikátní projekt skupiny nadšenců sdružených v organizaci Žádná věda.
               Přehrát celé video
               Stopáž48 minut
               Další díl
               6. listopad 2013

               Přehled dílů

               Stopáž54 minut

               18. srpen

               Headlines — Spory o další opatření kvůli vysoké inflaci — Pomoc s platbami za bydlení — Růst spotřebitelských cen v červenci — Ničivé útoky v Charkově — Návrat k vyučování uprostřed války — Spolupráce v obraně — Ochrana národních parků před požáry — Miloš Zeman v ÚVN — Okolnosti domovní prohlídky — Snížení DPH z plynu v Německu — Stopy Járy Cimrmana — Spory o ministra vnitra — Vývoj počtu nakažených — Přistání paraglidistů na stromech — Pošťáci na kolech — Vyschlé studny i potoky — Sucho a horko v Česku — Jednánízástupců tzv. Slavkovského formátu — Přibývá obětí středečního útoku na mešitu v Kábulu — Odhalení nelegální výrobny cigaret — Pieta v Hodoníně — Perný rok pro vinaře — Oběti bouře na Korsice — Změny ve fungování Správy železnic — Nová léčba pro pacienty s leukémii — Závěrečný koncert Hudební akademie Terezín — Skandál finské premiérky — Čínské zájmy na Blízkém východě — Věstonická Venuše k vidění v Brně — Speciální prázdninový kemp — Polární záře nad Českem

               18. 8. 2022 na ČT1
               Stopáž54 minut

               18. srpen

               Ve znakovém jazyce

               18. 8. 2022 na ČT24
               Stopáž54 minut

               17. srpen

               Headlines — Petr Mlejnek zůstává v čele civilní rozvědky — Kauza Dozimetr a role Petra Mlejnka — Základní priority státního rozpočtu — Energetický úsporný tarif — Útoky na Krymu — Napětí mezi Srbskem a Kosovem — Úklid v soutěskách řeky Kamenice — Technické problémy registru silničních vozidel — Protiinflační balík zákonů v USA — Obnovení diplomatických vztahů — Nová řada Případů 1. oddělení — Rezignace Moniky Šimůnkové — Zemědělské dotace — Požár Slunečních lázní — Kontroly farmářských trhů — Úsporný tarif pro domácnosti — Příspěvky kvůli drahým energiím — Opatření ke snížení spotřeby energií — Vytápění bytů a domů — Velmi vysoké teploty v Česku — Novela zákona o zaměstnávání učitelů — Odsouzení výroku Mahmúda Abbáse — Vývoj počtu nakažených — Sdílení intimních fotek a videí — Druhé kolo projektu Milostivé léto — Zřícená porcelánka v Jakubově — Problémy se spojením do Berlína a Hamburku — Výstup z ISS — Podezřelé zakázky fotbalové asociace — Extrémní počasí v Evropě — Zkouška mostu — Přístup škol k nadaným dětem

               17. 8. 2022 na ČT1
               Stopáž54 minut

               17. srpen

               Ve znakovém jazyce

               17. 8. 2022 na ČT24
               Stopáž54 minut

               16. srpen

               Headlines — Jednání vlády — Schůze ministrů v Liblici — Výdaje státu na úsporný tarif — Vládní schůze o energetice — Výbuchy na anektovaném Krymu — Série výbuchů na Krymu — Trest pro ruského zpěváka — Boje u Záporožské elektrárny — Tropické teploty v Česku — Požár v Českém Švýcarsku — Masivní úhyn ryb v Odře — Vyšetřování Rudyho Giuliana — Proměna okolí pražské Vltavy — Kapacita pro skladování plynu — Jaderné elektrárny v Německu — Školení policistů — Žádosti o příspěvky — Vývoj počtu nakažených — Nebezpečné skoky do vody — Ceny výrobců dál rostou — Ceny v zemědělství — Ceny zemědělských výrobců — Prázdné potravinové banky — Rozhodování o střídavé péči — Vládní krize na Slovensku — Útočník z Trevíru — Technické problémy na burze — Lávka v Hradci Králové dál zdražuje — Konec plastů na jedno použití — 20 let od povodní — Nová jaderná testovací střediska — Nehoda nákladního vlaku v Chebu — Přestavba brownfieldů v Praze — Nehody v obydlených oblastech — Finanční gramotnost Čechů — Hrad na prodej — Přehlídka českého filmu v Izraeli — Znojmo žije divadlem

               16. 8. 2022 na ČT1
               Stopáž54 minut

               16. srpen

               Ve znakovém jazyce

               16. 8. 2022 na ČT24

               Události na sociálních sítích

               Napište nám