1 minuta

3. března 2013

Část: Úřadům práce chybí až 500 zaměstnanců

Obsah dílu

Headlines — Václav Klaus a velezrada — Boje v Sýrii — Jednání pražské ODS — Nové výdaje pro důchodce — Úřadům práce chybí až 500 zaměstnanců — Bohoslužba za oběti tragédie ve Frenštátu — Inzulin v lidském těle — Veřejné zdravotní pojištění pro více cizinců — Smrt nepolapitelného muže — Rostoucí výskyt svrabu — Kontroverzní smlouvy ŘSD o odtazích aut na D1 — Polské potraviny v ČR — Díky nejen za jazz, pane prezidente — Prezidentská křesla — Dvouleté děti ve školkách — Cliff House — Peníze na údržbu běžeckých stop — Zloději nafty — Palubní deník Hanzelky a Zikmunda — Výhled na zítřek

Části dílu

00:00
Headlines
Headlines
    Přehled zpráv
    00:40
    Václav Klaus a velezrada
    Václav Klaus a velezrada
      Už za 15 hodin začne Senát jednat o tom, jestli se prezident Václav Klaus mohl dopustit velezrady.
      06:13
      Boje v Sýrii
      Boje v Sýrii
        Nejméně dvě stovky lidí už zemřely v bojích o policejní akademii na severu Sýrie. Jde o poslední baštu provládních jednotek v provincii Halab.
        08:39
        Jednání pražské ODS
        Jednání pražské ODS
          Živý vstup Jitky Szászové
          11:00
          Nové výdaje pro důchodce
          Nové výdaje pro důchodce
            Lidé, kteří bydlí v domovech důchodců a v dalších sociálních ústavech, si zřejmě připlatí.
            13:10
            Úřadům práce chybí až 500 zaměstnanců
            Úřadům práce chybí až 500 zaměstnanců
              V Otázkách Václava Moravce to řekl ministr financí Miroslav Kalousek.
              13:30
              Bohoslužba za oběti tragédie ve Frenštátu
              Bohoslužba za oběti tragédie ve Frenštátu
                Živý vstup Lucie Křížkové
                16:09
                Inzulin v lidském těle
                Inzulin v lidském těle
                  Čeští chemici stojí za objevem, který otevírá cestu k účinnější a pohodlnější léčbě cukrovky. Spolu s laboratořemi v Austrálii, Spojených státech a Velké Británii přesně zjistili, jak v těle funguje inzulin.
                  18:26
                  Veřejné zdravotní pojištění pro více cizinců
                  Veřejné zdravotní pojištění pro více cizinců
                    Veřejné zdravotní pojištění by se mělo otevřít větší skupině cizinců. Nově by do něj měly být zahrnuti taky občané zemí mimo Evropskou unii, kteří v Česku podnikají. Ti jsou dosud odkázáni na komerční zdravotní pojištění.
                    20:20
                    Smrt nepolapitelného muže
                    Smrt nepolapitelného muže
                      Jeden z nejvlivnějších extremistů na Sahaře Alžířan Mochtár Belmochtár je po smrti. Tvrdí to armáda Čadu.
                      22:25
                      Rostoucí výskyt svrabu
                      Rostoucí výskyt svrabu
                        Severomoravští hygienici zvýšili dohled nad ubytovnami, a to kvůli rostoucímu výskytu svrabu v regionu.
                        24:34
                        Kontroverzní smlouvy ŘSD o odtazích aut na D1
                        Kontroverzní smlouvy ŘSD o odtazích aut na D1
                          Asistenční služby a pojišťovny tvrdí, že služby firem nasmlouvané ŘSD, které zajišťují odtahy vraků, jsou předražené a doplácejí na to řidiči.
                          26:58
                          Polské potraviny v ČR
                          Polské potraviny v ČR
                            Polských potravin se teď v Česku prodává nejvíc za posledních dvanáct let. Od přelomu tisíciletí jejich spotřeba v Česku vyskočila více než čtyřnásobně.
                            29:32
                            Díky nejen za jazz, pane prezidente
                            Díky nejen za jazz, pane prezidente
                              To je podtitul závěrečného slavnostního hudebního večera, kterým se nejen uzavírá cyklus Jazz na Hradě.
                              33:05
                              Prezidentská křesla
                              Prezidentská křesla
                                Zlatá i střízlivě jednoduchá. Taková byla prezidentská křesla v historii republiky.
                                35:15
                                Dvouleté děti ve školkách
                                Dvouleté děti ve školkách
                                  Mateřským školám chybí vzdělávací programy pro dvouleté děti. Chodit by do nich sice měly spíš výjimečně, podle statistik je jich v nich ale přes 30 000.
                                  37:21
                                  Cliff House
                                  Cliff House
                                    V San Franciscu slaví 150 let věhlasná restaurace Cliff House, kde se scházejí filmové hvězdy i běžní lidé.
                                    39:31
                                    Peníze na údržbu běžeckých stop
                                    Peníze na údržbu běžeckých stop
                                      V Jizerských horách se letos správci tratí rozhodli vyrazit do terénu za lyžaři, od kterých se na vybraných místech prodejem samolepek snaží získat dobrovolný příspěvek..
                                      41:05
                                      Zloději nafty
                                      Zloději nafty
                                        Policie na východě Čech pátrá po zlodějích nafty - kradou ji ve velkém z odstavených kamionů.
                                        41:22
                                        Palubní deník Hanzelky a Zikmunda
                                        Palubní deník Hanzelky a Zikmunda
                                          Divadelní hru inspirovanou osudy světoznámé cestovatelské dvojice uvedlo v premiéře Městské divadlo ve Zlíně. Nenechal si ji ujít ani ani 94letý Miroslav Zikmund.
                                          43:05
                                          Výhled na zítřek
                                          Výhled na zítřek
                                            Žaloba na prezidenta v Senátu; shromáždění kardinálů
                                            Přehrát celé video
                                            Události - 4. března 2013
                                            Stopáž49 minut
                                            Další díl
                                            4. března 2013

                                            Přehled dílů

                                            9203 přehratelných
                                            Události - 5. října
                                            Stopáž51 minut

                                            5. října

                                            Vyjednávání o budoucí vládě — Headlines — Prezident jednal s předsedy stran — Priority prezidenta při jednáních o vládě — Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny — Požadavky hnutí ANO v jednáních o vládě — Motoristé chtějí být součástí vlády — SPD chce do vlády nominovat odborníky — Jednání ANO o nové vládě s SPD a Motoristy — Průměrný věk zvolených poslanců — Na kandidátkách stran uspěla řada mladých lidí — Mobilizace voličů — Kandidáti na ministerské posty — Budoucnost koalice SPOLU — Jednání stran o další spolupráci v rámci SPOLU — Preferenční hlasy — Úspěšní kandidáti z hlediska preferenčních hlasů — Změny voličských preferencí — Stanjura, Michálek ani Bělica ve volbách neuspěli — Poslanci kteří neobhájili mandát — Smržov se loni nejvíc přiblížil republikovému průmeru v hlasech — Příspěvek za volby — Zahraniční reakce na výsledek voleb — Volební vysílání České televize — Povolební jednání — Podmínky pro příměří v Pásmu Gazy — Protiizraelské protesty v Londýně — První den na D3 s vyšší rychlostí — Výsledky obecních referend — Rusové útočili na Ukrajinu — Ikony na bednách od munice — Evakuace na letišti v Praze

                                            Poslední vysílání 5. 10. 2025 na ČT1
                                            Události - 5. října
                                            Stopáž51 minut

                                            5. října

                                            Znakový jazyk a skryté titulky

                                            Poslední vysílání 5. 10. 2025 na ČT24
                                            Události - 4. října
                                            Stopáž52 minut

                                            4. října

                                            Headlines — Volby vyhrálo hnutí ANO — Nejvýraznější momenty voleb — Dění ve štábech stran a hnutí — Výsledky sněmovních voleb — Nálada ve volebním štábu hnutí ANO — Průběh sčítání hlasů pro ANO — Hnutí ANO oproti minulým volbám posílilo — Koalice SPOLU vítězství neobhájila — Koalice SPOLU skončila s odstupem druhá — Hodnocení výsledků lídrem koalice SPOLU — Výsledky koalice SPOLU a zisk mandátů — Ministr financí Stanjura na hranici zvolení — Hnutí ANO ovládlo všechny kraje kromě Prahy — Volby provázela vysoká volební účast — Hnutí STAN na třetím místě — Starostové v počtu mandátu oslabí — Hodnocení výsledku hnutí STAN — Výsledky hnutí STAN — Piráti na čtvrtém místě — Piráti v počtu poslanců výrazně posílí — Hodnocení volebního výsledku Pirátů — Hnutí SPD oproti minulým volbám oslabí — Hnutí SPD očekávalo dvojciferný výsledek — Hodnocení volebního výsledky hnutí SPD — Hlasování v obcích s nejstarším a nejmladším obyvatelstvem — Motoristé uspěli a budou mít zástupce ve sněmovně — Volební výsledek Motoristů — Hodnocení volebního výsledku Motoristů — Historie strany Motoristé sobě — Propadlé hlasy — Hnutí STAČILO neuspělo — Hnutí STAČILO nebude mít zastoupení ve sněmovně — Hodnocení výsledku lídryní hnutí STAČILO — Výsledky voleb pohledem disidentů — Ředitel Digitální informační agentury nabídl rezignaci — Cvičení hasičů ve Zbirohu — Volební neúspěch hnutí Přísaha — Preferenční hlasy pro kandidáty — Marek Benda znovu zasedne ve sněmovně — Prezident a povolební vyjednávání — Příměří v Pásmu Gazy na dosah — Zemřel Ivan Klíma

                                            Poslední vysílání 4. 10. 2025 na ČT1
                                            Události - 4. října
                                            Stopáž52 minut

                                            4. října

                                            Znakový jazyk a skryté titulky

                                            Poslední vysílání 4. 10. 2025 na ČT24
                                            Události - 3. října
                                            Stopáž51 minut

                                            3. října

                                            Headlines — Začaly volby do Poslanecké sněmovny — Občané už pět hodin hlasují ve volbách — Prezident hlasoval v Černoučku — První den sněmovních voleb — Hlasování politiků kandidujících stran — Průběžná volební účast — Rozdělení mandátů podlle krajů — Hlasování do přenosné volební urny — Průběh hlasování z pohled ministerstva vnitra — Téměř půl milionu prvovoličů — Volby v zahraničí — Jak bude vypadat sčítání hlasů — Drony nad mnichovským letištěm — Protidronová ochrana v Česku — Odškodné za stíhání exministryně Parkanové — Deportace cizinců z flotily — Nelegální odpad z Jiříkova odvezen — Mullallyová arcibiskupkou — Vyšetřování teroristického útoku v Manchesteru — Příslušníci mise UNPROFOR dostali pamětní odznaky — Demolice bazénu v Českém Krumlově — Německo slaví 35 let od svého znovusjednocení — Průběh sněmovních voleb — Schůze nově zvolené sněmovny — Historie jednacího sálu dnešní Poslanecké sněmovny — Oslavy zlatého týdne v Číně — Zoo ve Dvoře Králové zazimovává safari — Seriál Ratolesti

                                            Poslední vysílání 3. 10. 2025 na ČT1
                                            Události - 3. října
                                            Stopáž51 minut

                                            3. října

                                            Znakový jazyk a skryté titulky

                                            Poslední vysílání 3. 10. 2025 na ČT24
                                            Události - 2. října
                                            Stopáž54 minut

                                            2. října

                                            Headlines — Den do sněmovních voleb — Přípravy volebních místností — Zájem o voličské průkazy — Jak volit ve sněmovních volbách — Povolební jednání začnou hned v neděli — Volby v zahraničí — Korespondenční volby — Vojáci v Mauritánii hlasovali korespondenčně — Referenda v obcích — Útok v Manchesteru — Financování dostavby Dukovan — Zavřené tunely na dálnici D8 — Summit EU v Kodani — Výměna válečných zajatců — Festival Den architektury — Koncert v zámku Velké Březno — Zásah izraelského námořnictva proti flotile mířící ke Gaze — Názory stran na zadlužování státu — Pohled stran na hospodaření státu — Předpověď počasí na další dny — Dovoz pohonných hmot ze zahraničí — Ceny paliv — Pohonné hmoty jsou levnější než před rokem — Pečující z řad rodinných příslušníků — Stávky ve Francii — Černí pasažéři v Praze a okolí — Soud v kauze Dozimetr — Jednání o financování americké vlády — Druhou část metra D má opět stavět Subterra — Přippojování baterií do sítě — Vyšetřování útoku na Čecha v Drážďanech — Havlíčkův Brod zbourá dům v rušné křižovatce — Snídaně žáků základních škol — Zásah policie u silničářů na jihu Moravy — Zemřela Jane Goodallová — Festival FALL v DOXu

                                            Poslední vysílání 2. 10. 2025 na ČT1
                                            Události - 2. října
                                            Stopáž54 minut

                                            2. října

                                            Znakový jazyk a skryté titulky

                                            Poslední vysílání 2. 10. 2025 na ČT24
                                            Události - 1. října
                                            Stopáž55 minut

                                            1. října

                                            Headlines — Projev prezidenta před volbami — Reakce politiků na prezidentův projev — Přípravy ve volebních místnostech — Americká vláda bez peněz — Jednání o dalším financování federální vlády — Kritika úhradové vyhlášky na příští rok — Nový vlastník hutě Liberty — Summit EU v Kodani — Obrana proti dronům v Dánsku — Praha získá pozemky v Letňanech — Filmový festival v Plzni — Nový román ze světa Zaklínače — Bezpečnost jako předvolební téma — Názory stran na bezpečnostní složky — Problémy ruské ekonomiky — Cestování s tekutinami v letadlech — Zemřela nejstarší žena Česka — Žádosti o superdávku — Nová dávka nahrazuje původní příspěvky — Otázky k nové dávce — První případy sezónní chřipky — Průběžné hospodaření státu — Předvolební debata na téma ekonomika — Úřady řeší robotické účty na TikToku — Černé stavby v chráněné krajinné oblasti — Flotila aktivistů dál míří ke Gaze — Obžaloba za křivou výpověď v kauze Čapí hnízdo — Zvýšení rychlosti v tunelu Pohůrka — Prezident Pavel v Bratislavě — Výhrůžka bombou na Octoberfestu — Děti otrávené syntetickými drogami — Chladné počasí a sníh na horách — Výzkum měsíce Saturnu — Zálohování plastových lahví v Polsku — Nový ředitel Vězeňské služby — Cena Arnošta Lustiga

                                            Poslední vysílání 1. 10. 2025 na ČT1
                                            Události - 1. října
                                            Stopáž55 minut

                                            1. října

                                            Znakový jazyk a skryté titulky

                                            Poslední vysílání 1. 10. 2025 na ČT24