Nahrávám video

10. červenec 2012

Obsah dílu

Headlines — Hlasování o vydání Parkanové: otázkám bude čelit i Kalousek — Exministr Martin Barták neuspěl s ústavní stížností proti okolnostem svého trestního stíhání — Černé vyhlídky české ekonomiky — Rozplétání smrti ostravského soudce Studničky — Vládní ekonomická opatření čeká ve sněmovně finální schvalování — Median: v 2. kole prezidentské volby by se teď střetl Fischer se Zemanem — Pekingská opera v Praze — Nový poradce premiéra pro vědu a výzkum — Registr vozidel už druhý den mimo provoz — ČT připravuje novinky ve vysílání LOH — Na rakouské dálnici vzňal český autobus — 100 let časopistu Loutkář — Německá obec si veškerou energii vyrábí sama — Čeští lékaři odoperují další nedoléčené Libyjce — Handicapovaný kandidát v belgických volbách — Stezka korunami stromů — Policisté odhalili největší pěstírnu marihuany ve Zlínském kraji — Opravují se nejstarší části české energetické přenosové soustavy — Hostýnské zvony opět v bazilice — Výhled na zítřek

Části dílu

00:01
Headlines
  Přehled zpráv.
  02:38
  Hlasování o vydání Parkanové: otázkám bude čelit i Kalousek
   Hlavně opoziční poslanci se ho chtějí ptát na jeho roli v případu.
   11:06
   Exministr Martin Barták neuspěl s ústavní stížností proti okolnostem svého trestního stíhání
    Je podezřelý, že v roce 2008 požádal o úplatek v souvislosti s armádním nákupem automobilů Tatra. Ve své stížnosti Barták tvrdil, že jeho stíhání je nezákonné a že v kauze chybí důkazy.
    11:34
    Černé vyhlídky české ekonomiky
     Většina odhadů mluví o jen nepatrném nebo nulovém růstu.
     13:39
     Rozplétání smrti ostravského soudce Studničky
      Policie se přiklání k verzi sebevraždy nebo nešťastné náhody. Vraždu považuje za málo pravděpodobnou.
      16:21
      Vládní ekonomická opatření čeká ve sněmovně finální schvalování
       Živý vstup Jany Čermákové.
       18:58
       Median: v 2. kole prezidentské volby by se teď střetl Fischer se Zemanem
        V prvním kole by získali podporu zhruba třetiny, respektive pětiny voličů.
        19:22
        Pekingská opera v Praze
         Po čtyřiceti letech se v Praze představuje Pekingská opera. Největší čínský soubor svého druhu vyjíždí na turné jen zcela výjimečně. Včera a dnes hraje v Národním divadle.
         21:00
         Nový poradce premiéra pro vědu a výzkum
          Co nejlíp využít peníze, které stát dává badatelům - úkol, který od premiéra Nečase dostal nový poradce pro vědu a výzkum Rudolf Haňka.
          23:24
          Registr vozidel už druhý den mimo provoz
           Ani na druhý pokus se nepovedlo stoprocentně rozběhnout nový registr vozidel - mnohde dokonce nefungoval vůbec. Lidi tak už druhý den nemohli přihlašovat a odhlašovat auta.
           27:20
           ČT připravuje novinky ve vysílání LOH
            Za 17 dní začínají v Londýně třicáté letní olympijské hry. Česká televize bude mít vůbec poprvé studio přímo v dějišti - a všechny přenosy odvysílá v HD kvalitě.
            29:04
            Na rakouské dálnici vzňal český autobus
             Duchapřítomnost a rychlá reakce zachránily 38 lidí z českého autobusu, který se v noci vzňal na rakouské dálnici A2. Většinou děti se v něm vracely z Itálie. Všichni cestující stačili bez újmy vystoupit.
             35:16
             100 let časopistu Loutkář
              České loutkářství, které patří k nejlepším na světě, letos slaví velké výročí. Je to přesně sto let, co začal vycházet časopis Loutkář.
              37:07
              Německá obec si veškerou energii vyrábí sama
               Před pár lety jedna z mnoha chudých vesnic bývalého východního Německa. Teď přitahuje pozornost celého světa. Feldheim - první německá obec, která si veškerou potřebnou energii vyrábí z vlastních obnovitelných zdrojů.
               39:08
               Čeští lékaři odoperují další nedoléčené Libyjce
                Po osmé večer přistane v pražských Kbelích letadlo s pěti Libyjci, které v následujících týdnech čekají operace nedoléčených válečných zranění.
                40:54
                Handicapovaný kandidát v belgických volbách
                 Neobvyklý kandidát budí pozornost v místních volbách v belgickém Gentu. O hlasy se uchází muž s lehkým mentálním handicapem.
                 42:21
                 Stezka korunami stromů
                  V Lipně nad Vltavou otevřeli novou vyhlídkovou stezku. Vede korunami stromů a vede až do 40metrové výšky. Je navíc bezbariérová.
                  43:51
                  Policisté odhalili největší pěstírnu marihuany ve Zlínském kraji
                   Drogu ve statku na Kroměřížsku pěstovala čtveřice Vietnamců.
                   44:10
                   Opravují se nejstarší části české energetické přenosové soustavy
                    Momentálně eletromontéři opravují úsek vedení VVN mezi Brnem a Havlíčkovým Brodem
                    45:41
                    Hostýnské zvony opět v bazilice
                     Šest nových zvonů visí ode dneška v poutní bazilice na Svatém Hostýně nedaleko Kroměříže - poprvé se ozvou za měsíc. Zaplnily prázdné místo po těch, které v roce 1942 zabavili nacisti.
                     47:14
                     Výhled na zítřek
                      Sněmovna o Parkanové a církevních restitucích; vyzvižení ostatků umučených františkánů
                      Přehrát celé video
                      Stopáž48 minut
                      Další díl
                      11. červenec 2012

                      Přehled dílů

                      Stopáž54 minut

                      4. říjen

                      Headlines — Zájemci o post prezidenta — Reakce na rozhodnutí koalice Spolu — Kdo oznámil kandidaturu — Válka na Ukrajině — Osvobozování ukrajinských území — Setkání obránců Azovstalu s rodinami — Evropské peníze k energetické krizi — Strojírenský veletrh — Vládní krize na Slovensku — Následky hurikánu Ian — Výročí první hry Divadla Járy Cimrmana — Výměna ministryně životního prostředí — Jednotné nabíjecí konektory — Škodě Auto chybí důležité součástky — Zájem o služby kominíků — Ceny benzinu rostou — Rozdělování městských bytů v Brně — Žádosti o obecní byty — Městské byty v dalších městech — Polsko-německé vztahy — Trump žaluje CNN — Využití vodních elektráren — Nové složení senátorských klubů — KLDR odpálila další balistickou střelu — Těžba uhlí v dolech OKD — Prevence rakoviny prsu — Nobelova cena za fyziku — Výběr zástupce veřejného ochránce práv — Dražba autovraků — Trest za výtržnosti na hokejovém derby ve Zlíně — Zkouška sirén

                      4. 10. 2022 na ČT1
                      Stopáž54 minut

                      4. říjen

                      Ve znakovém jazyce

                      4. 10. 2022 na ČT24
                      Stopáž54 minut

                      3. říjen

                      Headlines — Válka na Ukrajině — Ukrajinská protiofenziva — Postup ukrajinských vojáků — Výzva MZV k opuštění Ruska — Zásoby zemního plynu — Změna na postu ministryně životního prostředí — Kontroly kvůli migraci — Řidič v Bratislavě najel do lidí na zastávce MHD — Povolební jednání v obcích — Povolební jednání ve Zlíně — Nobelova cena za lékařství — Restaurace filmu Ukradená vzducholoď — Jednání o nových protiruských sankcích — Hospodaření státu — Následky hurikánu Ian — Česká pošta zdraží — Stavba dálnice D11 — Očkování proti chřipce — Chřipková sezona — Obvinění v kauze Dozimetr — Nový zájemce o post prezidenta — Jednání Macrona se Scholzem — Nedostatek míst ve školách ve Středočeském kraji — Nové zařízení v Unipetrolu — První kolo prezidentských voleb v Brazílii — Daňová politika nové britské premiérky — Oprava Barrandovského mostu — ČSA prodá poslední letadlo — Následky kůrovcové kalamity — Úřad pro uprchlíky z Ukrajiny — Nový šéfdirigent Symfonického orchestru — Jindřichohradecká úzkokolejka — Záchrana seniora — Záchrana vitráží Průmyslového paláce

                      3. 10. 2022 na ČT1
                      Stopáž54 minut

                      3. říjen

                      Ve znakovém jazyce

                      3. 10. 2022 na ČT24
                      Stopáž50 minut

                      2. říjen

                      Headlines — Povinné úspory energií — Povinné úspory elektřiny — Vývoj cen komodit — Osvobození strategického města Lyman — Průběh bojů o Lyman — Společné prohlášení devítí států k ruské anexi — Jednání senátorských klubů — Zajímavosti senátních voleb — Kontroly na hranicích se Slovenskem — Plyn z Nord Streamu neuniká — Řádění hurikánu Ian — Kmotr s hlasem Oldřicha Kaisera — Nákazy covidem-19 — Testy s prodlouženou platností — Parlamentní volby v Lotyšsku — Desítky mrtvých v tlačenici — Požár rodinného domu na Berounsku — Ovzduší v okolí dálnice — Přípravy na summit EU — Témata a účastníci pražského summitu — Den s ochrannou službou policie — Tolerance alkoholu u vodáků — Služby mobilních operátorů v ČR — D5: omezení na 89.–131. km — Soud s kardinálem Zenem — Vedení senátorského klubu STAN — Zásoby a ceny medu — Výpadek vlakové dopravy na jindřichohradecké úzkokolejce — Nenávist na internetu — Usazení konstrukce mostu přes Ohři — Předvečer udílení Nobelových cen

                      2. 10. 2022 na ČT1
                      Stopáž50 minut

                      2. říjen

                      Ve znakovém jazyce

                      2. 10. 2022 na ČT24

                      Události na sociálních sítích

                      Napište nám