31 min

4. října 2009

Obsah dílu

Headlines — Konec pátrání v sutinách pražského domu — Otázek kolem neštěstí v Soukenické ulici je hodně — Příprava Janotova balíčku číslo 2 — Kabinet Jana Fischera se může co nevidět rozpadnout — Nejdelší soudní spory — Znovu funkční znehodnocené zbraně — Bohemians Praha versus Bohemians 1905 — Irsko dalo zelenou Lisabonské smlouvě — Severní Korea chce jednat o svém jaderném programu — Možný židovský původ prezidenta Ahmadínežáda — Inspekce v Íránu — Volby v Řecku vyhráli socialisté Jorgose Papandrea — Demonstrace v Římě — Zvláštní program zaměřený na tradiční rakouské speciality — Kryty civilní obrany pomalu zanikají — Rekordní úroda na Moravě — Lucerna slaví 100 let

  • Vyrobeno 2009
  • Země původuČesko

Části dílu

00:05
Headlines
Headlines
    Přehled zpráv
    01:33
    Konec pátrání v sutinách pražského domu
    Konec pátrání v sutinách pražského domu
      Hasiči v noci na dnešek postupně našli všechna 4 těla zavalených dělníků. Hledali je přes 40 hodin.
      03:13
      Otázek kolem neštěstí v Soukenické ulici je hodně
      Otázek kolem neštěstí v Soukenické ulici je hodně
        Informace o tom, kdo byli dělníci, kteří skončili pod troskami 4 podlaží, se různí.
        05:27
        Příprava Janotova balíčku číslo 2
        Příprava Janotova balíčku číslo 2
          Počítá, že projednávat by se měl na jaře. Řekl to v České televizi, v poledních Otázkách Václava Moravce.
          07:14
          Kabinet Jana Fischera se může co nevidět rozpadnout
          Kabinet Jana Fischera se může co nevidět rozpadnout
            Další hrozba Mirka Topolánka vládě Jana Fischera. Pokud se bude klonit doleva, ministři, nominovaní ODS, z ní odejdou.
            10:18
            Nejdelší soudní spory
            Nejdelší soudní spory
              Ministerstvo spravedlnosti zřejmě čeká žaloba kvůli pomalým soudům v severních Čechách.
              12:18
              Znovu funkční znehodnocené zbraně
              Znovu funkční znehodnocené zbraně
                Černý trh v Česku zaplavily stovky zbraní, které policie eviduje jako znehodnocené.
                14:16
                Bohemians Praha versus Bohemians 1905
                Bohemians Praha versus Bohemians 1905
                  Bohemians versus Bohemians: v Praze před pár minutami skončil fotbalový zápas týmů, které jinak bojují hlavně o slavný název.
                  16:55
                  Irsko dalo zelenou Lisabonské smlouvě
                  Irsko dalo zelenou Lisabonské smlouvě
                    Irsko dalo zelenou Lisabonské smlouvě. A do Česka míří vzkazy - apelují na prezidenta Klause, aby dokument podepsal.
                    18:43
                    Severní Korea chce jednat o svém jaderném programu
                    Severní Korea chce jednat o svém jaderném programu
                      Severní Korea chce znovu jednat o svém jaderném programu - příslíbila to během návštěvy čínského premiéra Wen Ťia-paa.
                      20:07
                      Možný židovský původ prezidenta Ahmadínežáda
                      Možný židovský původ prezidenta Ahmadínežáda
                        Íránský prezident Ahmadínežád, známý svými nenávistnými výroky na adresu Židů, je podle Daily Telegraph sám židovského původu.
                        21:44
                        Inspekce v Íránu
                        Inspekce v Íránu
                          25. října navštíví inspektoři nový komplex na obohacování uranu poblíž íránského Kómu.
                          21:56
                          Volby v Řecku vyhráli socialisté Jorgose Papandrea
                          Volby v Řecku vyhráli socialisté Jorgose Papandrea
                            Parlamentní volby v Řecku vyhráli socialisté Papandrea. Podle aktuálních odhadů volebních výsledků získali přes 41 % hlasů.
                            22:18
                            Demonstrace v Římě
                            Demonstrace v Římě
                              Na 300 tisíc lidí demonstrovalo v Římě proti potlačování svobody tisku.
                              22:34
                              Zvláštní program zaměřený na tradiční rakouské speciality
                              Zvláštní program zaměřený na tradiční rakouské speciality
                                Po celém Rakousku se v rámci zvláštnímu programu vlády zviditelňují místní speciality a přibývá restaurací, které je nabízejí.
                                24:32
                                Kryty civilní obrany pomalu zanikají
                                Kryty civilní obrany pomalu zanikají
                                  Kryty tzv. civilní obrany pustnou a pomalu a jistě po celé republice zanikají.
                                  26:05
                                  Rekordní úroda na Moravě
                                  Rekordní úroda na Moravě
                                    Palírny po celé zemi mají žně. Hlavně pak na Moravě jedou na plné obrátky. Obsazené jsou měsíce dopředu.
                                    27:34
                                    Lucerna slaví 100 let
                                    Lucerna slaví 100 let
                                      Kino Lucerna v centru Prahy slaví 100 let od chvíle, kdy se v něm promítal 1.film. Je světovým unikátem svého druhu.
                                      Přehrát celé video
                                      Události - 5. října 2009
                                      Stopáž31 min
                                      Další díl
                                      5. října 2009

                                      Přehled dílů

                                      9646 přehratelných
                                      Události - 23. května
                                      Stopáž49 min

                                      23. května

                                      Headlines — Zdražování zrychluje — Zrychlování inflace — Celoroční růst spotřebitelských cen — Zničený památník Pochodu smrti — Festival Meeting Brno — Reakce politiků na sjezd v Brně — Zájem o nové byty v Praze — Útoky v Luhansku — Útěky ze země před nasazením do války — Prezident o NATO — Počet nakažených ebolou — Dostupnost moderních léků pro české pacienty — Jáchymovské peklo — 100 let Strahovského stadionu — Přípravy na podzimní volby — Vazba pro obviněného z vraždy — Vykolejený vlak — Bezpečně u vody — Hrozby pro české lesy — Lesy v ČR — Dohled hasičů nad národním parkem Šumava — Prevence lesních požárů — Výbuch v čínském uhelném dole — Výbuch zásobní nádrže — Víkend s letními teplotami — Úhyn samice slona afrického — Výročí atentátu na Heydricha — Rozvoj obchodu v r. 1991 — Sochy v Písku — Cena Olgy Havlové pro Marii Svobodovou

                                      Poslední vysílání 23. 5. 2026 na ČT1
                                      Události - 23. května
                                      Stopáž49 min

                                      23. května

                                      Znakový jazyk a skryté titulky

                                      Znakový jazyk a skryté titulky

                                      Poslední vysílání 23. 5. 2026 na ČT24
                                      Události - 22. května
                                      Stopáž54 min

                                      22. května

                                      Headlines — Zvažovaný prodej Explosie — Rekordní výsledky — Explosia — Rozmístění amerických vojáků v Evropě — Ztráta strategických ukrajinských měst — Peníze navíc pro ministerstva — Cenové stropy u pohonných hmot — Úmrtí neočkovaného chlapce na záškrt — Zneužívání sociálních dávek — Fungování sázkařská mafie v Česku — Kuba jako bezpečnostní hrozba — Obsazování herců pro zahraniční produkce — ETCS jen na hlavních koridorech — Americký lékař ve FN Bulovka — Zálohování kovu a PET lahví — Zadržení tzv. tekuté extáze — Drony ohrožují ohrožené sokoly stěhovavé — Ceny letenek po Evropě — Plány Čechů na léto — Němečtí politici v Brně — Referendum v Albertě — Nebezpečná preeklampsie u těhotných — Obvinění útočníka z Pardubic — Konec večerní talkshow na americké CBS — Šéfka amerických tajných služeb rezignovala — Tragická nehoda na dálnici D6 — Umělá inteligence pomáhá s rozvojem měst — Muzejní noc — Bankroty firem — Podpora Vladimira Putina — Setkání skautů v Hradčanech — Umělá hnízda pro vytírání ryb

                                      Poslední vysílání 22. 5. 2026 na ČT1
                                      Události - 22. května
                                      Stopáž54 min

                                      22. května

                                      Znakový jazyk a skryté titulky

                                      Znakový jazyk a skryté titulky

                                      Poslední vysílání 22. 5. 2026 na ČT24
                                      Události - 21. května
                                      Stopáž54 min

                                      21. května

                                      Kompetenční žaloba prezidenta — Účast na summitu NATO — Možnosti soudního sporu — Bezpečnostní konference Globsec — Americký pacient v izolaci ve FN Bulovka — Rezoluce o klimatu — Americký tlak na Kubu — Konflikt dvou mladých lidí — Nesrovnalosti v majetkovém přiznání ministryně Mrázové — Vzrahy USA–Tchajwan — Letní počasí a útraty v restauracích — Peněžní dary a dotace neziskovému sektoru — Dražba části původního schodiště na Eiffelovku — Ochrana Litevců před drony — Veřejné zakázky Havířova — Záchrana života starší dámy — Trest pro násilníka ze Siřemi — Napouštění bazénů — Víkendové počasí — Teplé a suché počasí — Sucho na polích — Festival Meeting Brno — Přípravy sudetoněmeckého sjezdu — Útoky vandalů v Chebu i Brně — Systém jednotného hlášení — Nádraží v Pacově mění barvu — Kauza fotbalové korupce — Viry jako léčba infekcí — Dopravní komplikace v Havlíčkově Brodě — Piráti zahájili kampaň — Horský skot na louce u Kochánovic — Neúmyslné zabití — Nová česká videohra Phonopolis — Humanitární pomoc Kubě

                                      Poslední vysílání 21. 5. 2026 na ČT1
                                      Události - 21. května
                                      Stopáž54 min

                                      21. května

                                      Znakový jazyk a skryté titulky

                                      Znakový jazyk a skryté titulky

                                      Poslední vysílání 21. 5. 2026 na ČT24
                                      Události - 20. května
                                      Stopáž55 min

                                      20. května

                                      Headlines — Pacient s rizikem nákazy ebolou — Manévry kvůli podezření na ebolu — Epidemie eboly — Transport rizikového pacienta — Výzvy v obraně — USA sníží vojenskou podporu NATO — Putin v Číně — Ekonomikcká prognóza bankéřů — Škody kvůli mrazům — Zamítnuté odvolání Miroslava Ševčíka — Varování Ficově vládě z Bruselu — Izraelský ministr zahraničí v Česku — Problémy Knihovny Václava Havla — Drony v Pobaltí — Cenové stropy u PHM — Nehoda autobusu s dětmi na Rokycansku — Divočáci škodí v parcích — Izolace pacientů s rizikem nebezpečné nákazy — Víc o viru eboly — Kapacity v Těchoníně — Rizika pro cestovatele — Nové mosty pro vysokorychlostní trať — Ochrana před povodněmi — Kritika izraelského ministra Gvira za šikanu — Magyar v Polsku — Obchodní dohoda mezi EU a USA — Metropolitní plán Prahy — Cvičení k ochraně hranic NATO — Poslední hráz zavře Důl ČSM — Finálový zápas MOL Cupu — Čínsko-české vztahy — Potomci sudetských Němců — Předání lebky sv. Zdislavy církvi — Psi celníků poznají fentanyl i kratom

                                      Poslední vysílání 20. 5. 2026 na ČT1
                                      Události - 20. května
                                      Stopáž55 min

                                      20. května

                                      Znakový jazyk a skryté titulky

                                      Znakový jazyk a skryté titulky

                                      Poslední vysílání 20. 5. 2026 na ČT24
                                      Události - 19. května
                                      Stopáž55 min

                                      19. května

                                      Headlines — Náklady zemědělců — Vysoké ceny hnojiv — Indexy spotřebitelských cen — Údery na Írán — Obchody Donalda Trumpa — Přesun agend na jednotlivá ministerstva — Drony na Lotyšskem a Estonskem — Novinky na trhu s osobními vozy — Podpora firmám z holdingu Agrofert — Střelba v islámském centru v San Diegu — Vladimir Putin v Číně — Nové úseky dálnice D7 — Iva Janžurová slaví jubileum — Jednání lídrů koaličních stran — Peníze pro pojišťovny — Srážka autobusu s tramvají v Praze — Ideální podmínky pro rojení včel — Prevence rakoviny — Laboratorní novorozenecký screening — Nový pořad ČT Na dosah — Složení poslanecké sněmovny — Rychlé šíření eboly — Korupční kauza Dozimetr — Kampaň proti sebevraždám na železnici — Výhrady k mediálnímu zákonu — Povolená rychlost 150 km/h na dálnici D3 — Zlatí mamuti — Německo řeší návrat syrských uprchlíků — Požáry u L.A. — Nebezpečné manévry na kruhových objezdech — Památník na židovském hřbitově — Devítiletá vítězka Czech Nature Photo

                                      Poslední vysílání 19. 5. 2026 na ČT1
                                      Události - 19. května
                                      Stopáž55 min

                                      19. května

                                      Znakový jazyk a skryté titulky

                                      Znakový jazyk a skryté titulky

                                      Poslední vysílání 19. 5. 2026 na ČT24