3 minuty

12. října 2008

Část: Minulost Milana Kundery

Obsah dílu

Headlines — Česká ekonomika zpomalí — Minulost Milana Kundery — Předseda ČSSD Paroubek zvažoval rezignaci — Vyšetřování havárie Haidera je uzavřené — Severozápadní Čechy zasáhlo další zemětřesení — Živý vstup — Živý vstup — Ústecký kraj řeší problémy s autobusy — Dostihová komise rozhodla o vítězi Velké pardubické — Zemědělské odbory zrušily pondělní protesty — Headlines — Start rakety Sojuz — Česko a Polsko by měly dál úzce spolupracovat — Živý vstup — Prodej léků od firmy Ranbaxy — Živý vstup — Hurikán Norbert se přesunul nad Mexiko — Tisíce lidí v Indonésii protestují — Aukce designu 20. století — Nejvyšší rozhledna Krkonoš

Části dílu

00:18
Headlines
Headlines
    Přehled zpráv
    01:31
    Česká ekonomika zpomalí
    Česká ekonomika zpomalí
      Česká ekonomika neporoste příští rok tak rychle, jak si původně ČNB myslela . Řekl to její guvernér Zdeněk Tůma.
      03:45
      Minulost Milana Kundery
      Minulost Milana Kundery
        Podle dokumentu z Archivu bezpečnostních složek udal spisovatel v 50. letech své kolegy ze studentské koleje.
        06:25
        Předseda ČSSD Paroubek zvažoval rezignaci
        Předseda ČSSD Paroubek zvažoval rezignaci
          Soud poslal do vazby Ďurička, obviněného z vraždy V. Kočky, J. Paroubek v souvislosti s vraždou zvažoval rezignaci na předsedu.
          09:16
          Vyšetřování havárie Haidera je uzavřené
          Vyšetřování havárie Haidera je uzavřené
            Příčinou tragické smrti korutanského hejtmana Jörga Haidera byla přiliš vysoká rychlost auta, které řídil.
            11:31
            Severozápadní Čechy zasáhlo další zemětřesení
            Severozápadní Čechy zasáhlo další zemětřesení
              Chebsko znovu postihlo zemětřesení o síle 4 stupňů Richterovy škály. Seizmologové varují, že otřesy budou pokračovat.
              13:09
              Živý vstup
              Živý vstup
                Chebsko znovu postihlo zemětřesení o síle 4 stupňů Richterovy škály. Seizmologové varují, že otřesy budou pokračovat.
                14:37
                Živý vstup
                Živý vstup
                  V pražské Stromovce se dopoledne propadla půda v oblasti, pod kterou firma Metrostav razí tunel automobilového obchvatu.
                  15:10
                  Ústecký kraj řeší problémy s autobusy
                  Ústecký kraj řeší problémy s autobusy
                    Před 2 lety vypověděl kraj smlouvu Dopravnímu podniku, najal nové dopravce. Jenže teď není spokojený ani s jejich službami.
                    16:55
                    Dostihová komise rozhodla o vítězi Velké  pardubické
                    Dostihová komise rozhodla o vítězi Velké pardubické
                      Vyhrála 8letá bělka Sixteen, kterou vedl žokej Josef Bartoš. Nejslavnější dostih v Česku sledovalo 30tisíc lidí.
                      17:21
                      Zemědělské odbory zrušily pondělní protesty
                      Zemědělské odbory zrušily pondělní protesty
                        Zemědělské odbory následovaly rozhodnutí Agrární komory a zrušily plánované pondělní protesty na silnicích.
                        17:40
                        Headlines
                        Headlines
                          Přehled zpráv
                          18:18
                          Start rakety Sojuz
                          Start rakety Sojuz
                            Z kazažského Bajkonuru odstartovala k Mezinárodní vesmírné stanici ruská raketa Sojuz s dalším vesmírným turistou na palubě.
                            20:03
                            Česko a Polsko by měly dál úzce spolupracovat
                            Česko a Polsko by měly dál úzce spolupracovat
                              Shodli se na tom prezidenti obou zemí Václav Klaus a Lech Kaczyński při jednání jak v polském tak v Českém Těšíně.
                              21:44
                              Živý vstup
                              Živý vstup
                                Česko a Polsko by měly dál úzce spolupracovat, jak v Evropské unii, tak na mezinárodní scéně.
                                23:06
                                Prodej léků od firmy Ranbaxy
                                Prodej léků od firmy Ranbaxy
                                  V Česku se prodávají léky od indické firmy Ranbaxy, která podle amerických úřadů falšovala výrobní dokumentaci.
                                  25:00
                                  Živý vstup
                                  Živý vstup
                                    V Praze začal 12. Ročník Fora 2000.
                                    26:26
                                    Hurikán Norbert se přesunul nad Mexiko
                                    Hurikán Norbert se přesunul nad Mexiko
                                      Hurikán Norbert se z Kalifornie přesunul nad Mexiko. Vítr má teď rychlost 120 kilometrů za hodinu.
                                      26:52
                                      Tisíce lidí v Indonésii protestují
                                      Tisíce lidí v Indonésii protestují
                                        V Indonésii protestují proti návrhu zákona, který má potírat pornografii. Tamní parlament má o něm hlasovat v nejbližších dnech.
                                        27:12
                                        Aukce designu 20. století
                                        Aukce designu 20. století
                                          V Česku se vůbec poprvé konala aukce designu 20. století. Dražily se 2stovky předmětů, výtěžek přesáhl 600 tisíc korun.
                                          28:51
                                          Nejvyšší rozhledna Krkonoš
                                          Nejvyšší rozhledna Krkonoš
                                            Krkonošský Hnědý vrch bude mít novou dominantu – 27 metrů vysokou rozhlednu.
                                            Přehrát celé video
                                            Události - 13. října 2008
                                            Stopáž36 minut
                                            Další díl
                                            13. října 2008

                                            Přehled dílů

                                            9437 přehratelných
                                            Události - 6. února
                                            Stopáž55 minut

                                            6. února

                                            Headlines — Začínají XXV. zimní olympijské hry — Slavnostní zahájení her v Miláně — Zastoupení českých sportovců na ZOH — Olympijský festival na jihu Čech — Americko-íránské jaderné rozhovory — Výsledky průmyslu a stavebnictví — Návrh na snížení částky na humanitární pomoc — Zablokovaný Starlink pro Rusko — Obžaloba bývalých příslušníků StB — Časokryt v Divadle Na zábradlí — Zástupce šéfa GRU postřelen v Moskvě — Plán změn v systému rekvalifikací — Deset let od tragédie v tyrolských Alpách — Neoprávněná střelba ze služební zbraně — Policisté a používání zbraně — Lidé si pořizují více zbraní — Zřícená skála v Moravském krasu — USA přerušily komunikaci se šéfem polské sněmovny — Nájemní byty pro seniory — Trať na Jičínsku po nehodě opět průjezdná — Nová medikace dětské svalové dystrofie — Profil Donalda Trumpa zveřejnil rasistické video — Británie zpřísňuje boj proti nahotě vytvářené AI — Ministr vnitra Metnar v Bratislavě — ERÚ vybírá nového dodavatele tepla pro Kladno — Část škol ruší kvůli vysokým nákladům lyžařské kurzy — Premiéra komedie Pýcha a předsudek nebo tak něco — Metan pod zamrzlou hladinou

                                            Poslední vysílání 6. 2. 2026 na ČT1
                                            Události - 6. února
                                            Stopáž55 minut

                                            6. února

                                            Znakový jazyk a skryté titulky

                                            Znakový jazyk a skryté titulky

                                            Poslední vysílání 6. 2. 2026 na ČT24
                                            Události - 5. února
                                            Stopáž55 minut

                                            5. února

                                            Headlines — Prognóza vývoje české ekonomiky — ČNB očekává rychlejší růst ekonomiky — Detaily z prognózy ČNB — Konec dohody o jaderných zbraních — Jednání o omezení a kontrole jaderných zbraní — Historické dohody o omezení jaderných zbraní — Opozice neuspěla s návrhem vyslovení nedůvěry vládě — Jednání mezi Ruskem, USA a Ukrajinou — Problémy terminálu na LNG v Německu — Vláda chce omezit humanitární pomoc o stovky milionů — Vyšetřování podvodu s elektronikou za 4 miliardy — Filmová adaptace příběhu o Gertě Schnirch — Výsledky maloobchodu — Omezení vjezdu do centra Prahy — Pochybení v restauracích KFC — Nová hala pro chov slepic u Písku — Otevření olympijského parku v Č. Budějovicích — Přípravy na zahájení olympijských her v Miláně a Cortině — České hokejistky zahájily olympijský turnaj — Olympijský festival na jihu Čech — Olympijské hry na obrazovkách ČT — Prezident jednal s oběťmi zneužívání v církvích — Domácnosti na Sokolovsku bez tepla — Jednání mezi USA a Íránem — Jednání mezi čínským prezidentem Si a Trumpem — Hromadné propouštění v listu The Washington Post — Údržba běžeckých stop na horách — Komplikace kvůli silné námraze v Krušných horách — Předpověď na další dny — Odboráři v Ostravě demonstrují — Nové vybavení vojenských hasičů — Otevřený dopis radních ČT a ČRo — Učitel vyhrál tendr a postaví cyklověž — Českým drahám mírně ubylo cestujících — Nová socha Madony vyrobená pomocí 3D tisku

                                            Poslední vysílání 5. 2. 2026 na ČT1
                                            Události - 5. února
                                            Stopáž55 minut

                                            5. února

                                            Znakový jazyk a skryté titulky

                                            Znakový jazyk a skryté titulky

                                            Poslední vysílání 5. 2. 2026 na ČT24
                                            Události - 4. února
                                            Stopáž55 minut

                                            4. února

                                            Headlines — Jednání prezidenta s premiérem — Prezident očekává nový návrh na ministra životního prostředí — Schůzka prezidenta s premiérem — Napětí mezi USA a Íránem — Útok na vesnici v Nigérii — Poslanci o návrhu na vyslovení nedůvěry vládě — Pokračuje sněmovna o nedůvěře vládě — Bezobslužné prodejny — Mírové rozhovory v Abú Dhabí — Přesuny obyvatel Ukrajiny — Kellnerovi darují peníze na pomoc Ukrajině — Konec těžby uhlí v Česku — OKD propouští další zaměstnance — Prohlášení generálních ředitelů ČT a ČRo — Polsko sužují mrazy — Silná námraza a ledovka — Trest pro bývalého řidiče tramvaje — Rozšiřuje se síť dobíjecích stanic — Koordinátor onkologické péče — Vliv dědičnosti na vznik nádorů — Pomoc pacientských organizací — Jednání Babiše s Meloniovou — Arabské gangy v Izraeli — Debata o spalovně v Hůrce u Temelína — Soud zamítl žalobu Pirátů na Babiše — Porucha elektrárny na Sokolovsku — Spory o veřejné osvětlení — Stavba dálnice D35 — Ochrana saských lesů — Půlroční podmínka za mikinu s ruským Z — Speciální technologie v curlingu — Otevření kulturního centra CO.LABS — Výstava o krizi slovenské kultury

                                            Poslední vysílání 4. 2. 2026 na ČT1
                                            Události - 4. února
                                            Stopáž31 minut

                                            4. února

                                            Znakový jazyk a skryté titulky

                                            Znakový jazyk a skryté titulky

                                            Poslední vysílání 4. 2. 2026 na ČT24
                                            Události - 3. února
                                            Stopáž55 minut

                                            3. února

                                            Headlines — Jednání o vyslovení nedůvěry vládě — Opozice nemá hlasy na vyslovení nedůvěry vládě — Jednání o vyslovení nedůvěry vládě — Poslanci dál jednají o vyslovení nedůvěry — Rusko znovu útočilo na elektrárny na Ukrajině — Podezřelý ze špionáže pro Rusko — Prodej osobních aut — Návrat lékařů po úmrtí novorozenců v litoměřické nemocnici — Hrozba ledovky a námrazy — Formující se vláda v Nizozemsku — Ministr zahraničí na cestě v USA — Opravy poničených cest — Soud musí znovu projednat pět let starou nehodu — Architektura 90. let v CAMPu — MMF o české ekonomice — Zpoplatněný vstup k fontáně di Trevi — Jízda chlapců na spřáhle tramvají — Celníci vybrali od řidičů rekordní množství pokut — Výcvik na zvládání krizových situací na školách — Rizikové incidenty na školách — Jak naučit děti základům první pomoci — Nové hnutí Naše Česko hejtmana Kuby — Začal soud se synem norské korunní princezny — Debata ministra kultury s umělci — Blahoslavení farářů zavražděných komunistickýcm režimem — Lyžařské kurzy pro školy — Pomoc Ukrajině po ruských útocích a v silných mrazech — Stanice Deutsche Welle dál vysílá v ruštině — Obchodní vztahy mezi EU a Velkou Británií — Sebeobrana seniorů proti násilí a týrání — Uzavření části trasy k Pravčické bráně — USA sestřelily íránský dron v Perském zálivu — Historie československého jazyka

                                            Poslední vysílání 3. 2. 2026 na ČT1
                                            Události - 2. února
                                            Stopáž55 minut

                                            2. února

                                            Headlines — Odklad vyplácení superdávky — Změny v systému sociálních podpor — Zájem o superdávku — Vojenské letiště v Čáslavi projde modernizací — Hraniční přechod Rafáh otevřen pro pěší — Jednání o míru na Ukrajině bude pokračovat — Zásoby plynu v Česku — Saldo státního rozpočtu v lednu — Hromadná výpověď lékařů v pelhřimovské nemocnici — Reakce politiků na nedělní demonstraci — Zveřejněná jména v Epsteinových spisech — Německo zadrželo skupinu dodávající zboží ruským zbrojovkám — Hudební ceny Grammy — Pražským arcibiskupem se stal Stanislav Přibyl — Přípravy na zimní olympijské hry — Nehoda autobusu v Domažlicích — Konec těžby uhlí na Karvinsku a dopad na nezaměstnanost — Měsíc dobrovolné abstinence — Náklady spojené s konzumací alkoholu — Spotřeba alkoholu u mladých lidí — Noví ředitelé nemocnic — Jednání USA a Íránu v Ankaře — Posílení polské obranyschopnosti — V části Česka hrozí námraza — Škoda Auto loni vyrobila 1 065 000 aut — Nová linka pro neakutní případy na jihu Moravy — Rekonstrukce stanice metra Flora — Vylidňování menších ruských měst — Indie přestane odebírat ruskou ropu — Myxomatóza snižuje populaci zajíců — Cena Ferdinanda Peroutky

                                            Poslední vysílání 2. 2. 2026 na ČT1
                                            Události - 2. února
                                            Stopáž55 minut

                                            2. února

                                            Znakový jazyk a skryté titulky

                                            Znakový jazyk a skryté titulky

                                            Poslední vysílání 2. 2. 2026 na ČT24
                                            Události - 1. února
                                            Stopáž49 minut

                                            1. února

                                            Headlines — Demonstrace za prezidenta — Desítky tisíc lidí se veřejně postavily za prezidenta — Ministr Macinka se omlouvat odmítá — Návrh státního rozpočtu — Spory o státní rozpočet — Státní rozpočet na r. 2026 — Napětí v Íránu — Mírové rozhovory — Začínají jarní prázdniny — Požár v České Třebové — Hraniční přechod v Rafáhu — Přípravy na Českého lva — Základní úrokové sazby — Problémy se začátkem olympiády — Pátrání po pohřešovaném — Řidiči, kteří blokují průjezd záchranářů — Placení na samoobslužných pokladnách — Prodejny v Česku — Preference placení nákupů — Propuštění chlapce z detenčního centra — Posílení obrany Okinawy — Nákladné vytápění hradů — Jizerská 50 — Drobní soukromí podnikatelé v r. 1991 — 72 let od smrti politického vězně Silvestra Müllera — Loupež za bílého dne — Počasí komplikuje práci sester domácí péče

                                            Poslední vysílání 1. 2. 2026 na ČT1