2 min

20. prosince 2005

Část: Do Přebuze cesta volná

Obsah dílu

Headlines — ÚS: konec restitucí pro spekulanty — Upoutávka na UK — Doležalova imunita: poslanci rozhodují — Škorpiony usvědčila videonahrávka — Stavební zákon — Nižší daně — Regulované nájemné — Generál Eliáš: pohřeb po 63 letech — D11: další úsek zprovozněn — USA:zveřejněná žaloba — Írán:obnovení jednoho ze zákazů Islámské revoluce — New York: veřejná doprava ochromena — Vesmírná sonda Beagle 2 — Dárky přes internet: rekordní tržby — Do Přebuze cesta volná — Vánoční ozdoby: ručně dělané jsou v kursu

  • Vyrobeno 2005
  • Formát 4:3

Části dílu

00:18
Headlines
Headlines
    Přehled zpráv
    00:47
    ÚS: konec restitucí pro spekulanty
    ÚS: konec restitucí pro spekulanty
      Přímí restituenti a dědicové můžou i dál žádat o vrácení svých pozemků. Ústavní soud pro ně totiž zrušil tzv. restituční tečku, podle které mohli pozemky chtít jen do konce letošního roku.
      03:03
      Upoutávka na UK
      Upoutávka na UK
        Restituční tečka je taky téma pro Události, komentáře.
        03:12
        Doležalova imunita: poslanci rozhodují
        Doležalova imunita: poslanci rozhodují
          Mandátový a imunitní výbor doporučuje poslancům, aby svého kolegu Vladimíra Doležala nezbavili imunity.
          06:37
          Škorpiony usvědčila videonahrávka
          Škorpiony usvědčila videonahrávka
            V Bělehradě soudí Škorpiony. Pět členů bývalé polovojenské skupiny podle žalobce zavraždilo 6 muslimů.
            08:25
            Stavební zákon
            Stavební zákon
              Drobní stavebníci budou mít jednodušší život - na rodinný domek do 150-ti čtverečních metrů, garáž nebo třeba rekonstrukci bytu bude místo současného stavebního povolení stačit jen ohlášení.
              08:52
              Nižší daně
              Nižší daně
                Lidé s nižšími a středními platy budou mít od příštího roku nižší daně. Prezident Václav Klaus podepsal novelu zákona o daních z příjmu.
                09:12
                Regulované nájemné
                Regulované nájemné
                  Od ledna 2007 se regulované činže zvednou v průměru o víc než 14 procent - a potrvá to do roku 2010.
                  11:01
                  Generál Eliáš: pohřeb po 63 letech
                  Generál Eliáš: pohřeb po 63 letech
                    Vojenský historický ústav získal pozůstatky generála Aloise Eliáše a jeho ženy.
                    12:59
                    D11: další úsek zprovozněn
                    D11: další úsek zprovozněn
                      Další část dálnice D11 od Poděbrad k Hradci Králové je v provozu. Silničáři, zatím jen v jednom pruhu, otevřeli nový osmnáctikilometrový úsek a zprovoznili taky cestu z Ovčár do Jestřábí Lhoty.
                      14:46
                      USA:zveřejněná žaloba
                      USA:zveřejněná žaloba
                        Americké úřady zveřejnily žalobu proti Oussamu Kassirovi, kterého na žádost Spojených států zadržela minulý týden česká policie.
                        15:07
                        Írán:obnovení jednoho ze zákazů Islámské revoluce
                        Írán:obnovení jednoho ze zákazů Islámské revoluce
                          Íránský prezident Mahmúd Ahmadínedžád obnovil jeden z nejtvtrdších zákazů Islámské revoluce.
                          15:30
                          New York: veřejná doprava ochromena
                          New York: veřejná doprava ochromena
                            New York ochromila stávka v městské dopravě. Nejezdí podzemní dráha ani autobusy.
                            17:05
                            Vesmírná sonda Beagle 2
                            Vesmírná sonda Beagle 2
                              Britští vědci možná našli stopy vesmírné sondy Beagle 2, která přede dvěma lety zmizela na Marsu.
                              17:22
                              Dárky přes internet: rekordní tržby
                              Dárky přes internet: rekordní tržby
                                Rekordní tržby hlásí před Vánocemi internetové obchody. Zákazníci jejich služeb využívají hlavně proto, že většinou nakoupí levněji než v těch tradičních
                                18:33
                                Do Přebuze cesta volná
                                Do Přebuze cesta volná
                                  Silničáři už prorazili cestu i do poslední z odříznutých krušnohorských osad - Zlatého kopce u Božího Daru.
                                  20:23
                                  Vánoční ozdoby: ručně dělané jsou v kursu
                                  Vánoční ozdoby: ručně dělané jsou v kursu
                                    Módním trendům podléhají i vánoční ozdoby. Třeba v Polsku jsou nejžádanější ty ručně vyrobené.
                                    Přehrát celé video
                                    Události - 21. prosince 2005
                                    Stopáž22 min
                                    Další díl
                                    21. prosince 2005

                                    Přehled dílů

                                    9710 přehratelných
                                    Události - 24. června
                                    Stopáž55 min

                                    24. června

                                    Headlines — ÚS uložil vládě zajistit účast prezidenta na summitu NATO — Reakce na rozhodnutí Ústavního soudu — Podoba kompetenční žaloby — Předběžné opatření Ústavního soudu — Reakce vlády na rozhodnutí Ústavního soudu — Ukrajinské údery vyřadily proud na Krymu — Jednání skupiny E5 o Ukrajině — Lidé budou moci žádat o půjčky na renovace budov — Zásah proti střelci v Ostravě — Francie hlásí první případ Eboly — Kongres schválil rezoluci o ukončení války s Íránem — Odškodnění za vedlejší účinky vakcín — Přerušená doprava na trati z Plzně do Chebu — Zahájení Letních shakespearovských slavností — Praha 3 vypoví nájem obecního bytu šéfce Úřadu vlády — Digitalizace zdravotnictví — Nový dopravní terminál v Jihlavě — Dva obvinění fanoušci po výtržnostech na derby — Příběh Silvie, která přežila tornádo — Proměna míst zasažených tornádem — Nová opatření na zmírnění budoucích škod — Podmínky pro vznik tornáda — Škoda představila nový elektromobil — Reprezentace čeká souboj s Mexikem na ikonickém Aztéckém stadionu — Jednání prezidenta s představiteli médií — Martin Špolc získal ředitelskou pozici v Evropské komisi — Návrat tropických teplot — Ochrana zvířat před tropickými teplotami — Kritika zestátnění ČEZ — Plány na nový areál Amazonu — Open air koncert České filharmonie

                                    Poslední vysílání 24. 6. 2026 na ČT1
                                    Události - 24. června
                                    Stopáž55 min

                                    24. června

                                    Znakový jazyk a skryté titulky

                                    Znakový jazyk a skryté titulky

                                    Poslední vysílání 24. 6. 2026 na ČT24
                                    Události - 23. června
                                    Stopáž55 min

                                    23. června

                                    Headlines — Ústavní spor mezi Hradem a vládou — Prezident podal kompetenční žalobu — Projednání kompetenční žaloby před Ústavním soudem — Rozhodnutí Ústavního soudu — Další ukrajinské útoky na Krymu — Ruské útoky v Chersonu — Provoz nelegálních domovů pro seniory — V Turecku zadrželi 209 podezřelých z vazeb na extremisty — Brexit ovlivňuje britskou politiku i 10 let poté — Šest desítek hlídek pátralo po nebezpečném muži — Do Karlových Varů přijede Dustin Hoffman — Kárný senát zrušil výtku žalobkyni Lastovecké — Summit V4 — Po 20 dnech mexičtí učitelé ukončili protesty — Přepadení České pošty v Košťálově — Vlna veder v Evropě nepolevuje — Pokračují tropické teploty — Soud kvůli smrti chlapce na veřejném hřišti — Úmrtí dětí a mladistvých pod konstrukcí — Jindřišská věž už není na prodej — Obstrukce ve sněmovně — Izraelské údery na jihu Libanonu — Perský záliv hledá nové obchodní trasy — Knihovna Václava Havla nesmí dál používat jméno prezidenta — Radní Havířova odvolali jednatele realitní agentury — Zájem o tituly na pražské burze — Pád stromu na projíždějící auto — Schůzka premiérů zemí V4 — Soud rehabilitoval disidenty — Výzkum vztahů a fungování společnosti — Pražští symfonikové FOK uzavírají sezonu — Druhý největší leknín světa kvete v Liberci

                                    Poslední vysílání 23. 6. 2026 na ČT1
                                    Události - 23. června
                                    Stopáž55 min

                                    23. června

                                    Znakový jazyk a skryté titulky

                                    Znakový jazyk a skryté titulky

                                    Poslední vysílání 23. 6. 2026 na ČT24
                                    Události - 22. června
                                    Stopáž54 min

                                    22. června

                                    Složení delegace na summit NATO — Vláda nepočítá s prezidentem na summitu NATO — Kompetenční žaloba — Britský premiér oznámil svou rezignaci — Britský premiér Starmer rezignoval — Labouristé vyberou Starmerova nástupce — Stávka v Českém rozhlase a České televizi — Odpuštění poplatků menším firmám a seniorům — Financování veřejnoprrávních médií — Jednání mezi USA a Íránem — Maďarská vláda se chystá odvolat prezidenta Tamáše Sulyoka — Návrh obžaloby firmy z holdingu Agrofert za dotaci 100 milionů — Nové oddělení v Psychiatrické nemocnici Bohnice — Ukrajinský úder ve Voroněžské oblasti — Jeden z parašutistů je v kritickém stavu — Evakuace v Brně kvůli nálezu bomby — Zákazy mobilních telefonů ve školách — Čtyřletý zákaz činnosti pro tenistku Vondroušovou — Vlna veder v Evropě — Co ovlivňuje počasí v Evropě — Vysoké teploty mají vydržet celý týden — Vyšetřování sázkařské kauzy v českém fotbale — Vláda počítá s růstem schodku v roce 2027 — Trest pro advokátku za zpronevěru desítek milionů — Odvolání Prokopa z dozorčí rady DPP — Sněmovnu zřejmě čeká další večerní jednání — Zemřel bývalý šéf americké centrální banky Alan Greenspan — Prezidentské volby v Kolumbii — Jednání odborářů ČT a ČRo s premiérem — Mezinárodní festival animovaného filmu v Annecy

                                    Poslední vysílání 22. 6. 2026 na ČT1
                                    Události - 22. června
                                    Stopáž54 min

                                    22. června

                                    Znakový jazyk a skryté titulky

                                    Znakový jazyk a skryté titulky

                                    Poslední vysílání 22. 6. 2026 na ČT24
                                    Události - 21. června
                                    Stopáž50 min

                                    21. června

                                    Headlines — Sazby pro tabák, hazard nebo alkohol — Tzv. daně z neřestí — Inkaso spotřební daně — Hovory USA–Írán — Starmer a plán odchodu — Škody po silných bouřkách — Vážná nehoda skupiny parašutistů — Česká delegace na summit NATO — Útoky na okupovaný Krym — Urkajina útočí na okupovaný Krym — Síť porodnic — Nový seriál Jobovka od Jana Hřebejka — Podpora veřejnoprávních médií — Vyhlášené osobní bankroty — Zřicený strop v obchodním domě — Grilování v přírodě — Odjezdy na letní dovolené — Tolerance alkoholu — K moři vlakem nebo autobusem — Pieta v Ležákách — Nevyléčitelné onemocnění ALS — Odloupnutý nátěr v Zrcadlové nádrži — Zájem mladých poláků o vojenské školy — Oprava silnice v Bílině — Pouliční prodejci v r. 1991 — V Brně skončila letošní MotoGP — Nouzová nocoviště v Beskydech — Prague Proms

                                    Poslední vysílání 21. 6. 2026 na ČT1
                                    Události - 21. června
                                    Stopáž50 min

                                    21. června

                                    Znakový jazyk a skryté titulky

                                    Znakový jazyk a skryté titulky

                                    Poslední vysílání 21. 6. 2026 na ČT24
                                    Události - 20. června
                                    Stopáž50 min

                                    20. června

                                    Headlines — Úhradová vyhláška — Výdaje za zdravotnictví — Bilance veřejného zdravotního pojištění — Uzavření Hormuzského průlivu — Trump kritizuje Meloniovou — Odebraná medaile — Víkend s tropickými teplotami — Silné bouřky postupují Českem — Vlna veder sužuje Evropu — Požár skládky plastů — Protivzdušná obrana Oděsy — Požár hotelu v Dominikánské republice — Výstava děl jubilanta Jana Hendrycha — Nejasnosti ve financování dostavby Dukovan — Výroba osobních aut v Česku — 35 let od odchodu sovětské armády — Tragická srážka nákladních vlaků v Mnichově — Útok sumce na plavce v Jesenici — Nákupy letního ovoce — Ceny zemědělských výrobců — Ceny sezónního ovoce a zeleniny — Nové letadlo prezidenta Trumpa — Srážka vlaků na jihu Británie — Evropská federace novinářů — Bílinská kyselka v insolvenci — Ražba průzkumné štoly — Zavírání kamenolomů a ložisek štěrkopísku — Jak včas rozpoznat demenci — Cvičení horské služby — 60 let Ostře sledovaných vlaků

                                    Poslední vysílání 20. 6. 2026 na ČT1
                                    Události - 20. června
                                    Stopáž50 min

                                    20. června

                                    Znakový jazyk a skryté titulky

                                    Znakový jazyk a skryté titulky

                                    Poslední vysílání 20. 6. 2026 na ČT24