Témata: Podaří se snížit schodek pod 500 miliard?; Český olympijský výbor obviněný z podvodu; Smrt běloruského aktivisty a situace v Bělorusku; Volby se rýsují: méně kandidátek, více koalic; Ocenění amatérští divadelníci z Jiráskova Hronova; Moderuje: Jana Peroutková

Obsah dílu

Přehrát vše

Podaří se snížit schodek pod 500 miliard?

Začneme debatou na téma "kam míří státní rozpočet". Místopředsedy rozpočtového výboru Milana Ferance /ANO/ a bývalého ministra financí Miroslava Kalouska /TOP 09/ se mimo jiné zeptáme, jestli věří, že se letošní schodek dostane pod 500 miliard korun. A byl by to úspěch?


Český olympijský výbor obviněný z podvodu

S ombudsmanem Českého olympijského výboru Alexandrem Károlyim probereme kauzu letu olympijské výpravy do Tokia, kde odhalili několik případů koronaviru.


Situace v Bělorusku

Mrtvý běloruský aktivista v Kyjevě, běžkyně Cimanouská hledá bezpečí v Polsku, Litva pod náporem migrantů. Co se děje v Bělorusku? Jak silný je Lukašenkův režim? Téma pro Jana Šíra z Institutu mezinárodních studií FSV UK.


Politické strany a koalice

K říjnovým sněmovním volbám se přihlásilo 22 seskupení, méně než minule. Co ukazují kandidátky a v čem bude hlasování výjimečné? Zeptáme se politologa Jana Kubáčka.


Ocenění amatérští divadelníci z Jiráskova Hronova

A nakonec rozsvítíme reflektory v České Lípě. Tamní divadelní klub dostal na festivalu amatérských souborů v Jiráskově Hronově Cenu Pavla Dostála. Posledním hostem bude režisér Václav Klapka.


Stopáž60 minut
Rok výroby 2021
 P ST HD
ŽánrMagazín