18. listopad 2020

Obsah dílu

Změny pro obchodníky a podnikatele — Návrat žáků do škol — Spor o vedení BIS — Vyšla sbírka textů o démonickém alter egu Filipa Topola

Části dílu

00:05
Úvod
  01:44
  Změny pro obchodníky a podnikatele
   Obchodníci se opět museli přizpůsobit novým podmínkám - v něčem mají větší volnost, hlavní problém je ale omezení počtu zákazníků. Podmínky chce ovšem ministr průmyslu a obchodu už v pátek znovu měnit. Bude to po dohodě se zástupci oboru? Zeptáme se jich - k diskuzi s ministrem průmyslu a obchodu a ministrem dopravy Karlem Havlíčkem /nestr. za ANO/ dorazí i prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomáš Prouza a předseda výboru Podnikatelské odbory - Unie podnikatelských a živnostenských spolků Radomil Bábek i zástupkyně malých prodejců Klára Hrušková Doubková.
   32:56
   Krátce
    34:16
    Návrat žáků do škol
     Změn se dočkaly i školy. Opět mohly osobně přivítat nejmladší žáky. Jak to probíhalo, kdy přijdou další a hlavně jak se dá dohnat skluz ve výuce? Na to se zeptáme ústředního školního inspektora Tomáše Zatloukala a ředitele jedné z největších škol ZŠ Juventa v Milovicích Jaroslava Minaříka.
     46:34
     Spor o vedení BIS
      Prezident předal premiérovi soubor materiálů, které mají dokazovat, že BIS nepracuje správně, a to vinou jejího šéfa Michala Koudelky. Proč se tak citlivé bezpečnostní informace propírají veřejně a co za nimi stojí? Probereme s novinářem Jaroslavem Spurným.
      53:09
      Vyšla sbírka textů o démonickém alter egu Filipa Topola
       A přivítáme ještě spisovatele a undergroundového zpěváka Jáchyma Topola - vychází nová kniha s texty jeho bratra Filipa, který před 7 lety zemřel. Co by řekl na dnešní situaci a stav společnosti? Zeptáme se na závěr.
       Přehrát celé video
       Stopáž60 minut
       Další díl
       19. listopad 2020

       Události, komentáře na sociálních sítích

       Napište nám