Halina Pawlowská a její hosté zpěvák Peter Nagy a Eva Jeníčková – Vendulka utěšitelka z filmových Básníků na téma hanba. Režie K. Czaban

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Už víc jak dvacet let je nedílnou součástí české i slovenské populární hudby zpěvák, skladatel a textař Peter Nagy. Začínal kdysi jako folkový písničkář, posléze prošel obdobím masové popularity jako frontman rockové skupiny Indigo, zazářil jako muzikálová hvězda a dnes velmi často vystupuje opět jen sám s kytarou. Ví se o něm, že je vystudovaný psycholog a že je sběratelem a skvělým vypravěčem vtipů?

Eva Jeníčková žije už řadu let v Los Angeles, ale většina českého publika si ji pamatuje především jako Vendulku „utěšitelku“ z filmových „Básníků“. Na filmovém plátně se objevila poprvé v roce 1979 a do svého odchodu do USA natočila celkem 9 celovečerních filmů. Od zmíněných „Básníků“ přes Sněženky a machry až třeba k Haurům či Dobrému světlu. V poslední době na sebe upozornila i sérií fotografií pro českou verzi jednoho z kultovních pánských časopisů?

A právě herečka Eva Jeníčková a muzikant Peter Nagy byli hosty dalšího vydání pravidelné televizní talk show Haliny Pawlowské Banánové rybičky.

Peter Nagy
zpěvák

Peter Nagy

* 9. 4. 1959


Stopáž28 minut
Rok výroby 2006
 P ST 4:3
ŽánrZábava