Zábavná talk show Haliny Pawlowské, tentokrát na téma „jak si užít krásu“ (2003). Spoluúčinkují M. Pavlata a T. Vilhelmová. Režie P. Ryšavý a K. Czaban

Penzista z města Březnice byl ctitel místní řeznice. To je baba, jak má bejt – šunky, bůčky, ovar, prejt!“ … touto básničkou Jiřího Žáčka začíná talk show, která je celá věnována především tomu, „jak si užít krásu“. S ohledem na to, že jejich protagonistce Halině Pawlowské je víc než vlastní sebeironie, určitě nás nečeká žádný narcistický sebeobdivný pořad. Spíš se asi dozvíme mnohé zaručené informace ze života její – i díky Banánovým rybičkám – tolik populární rodiny; dozvíme se, co všechno zažily její četné přítelkyně i známé, ale i oba její hosté – herečka Tatiana Vilhelmová a její kolega Michal Pavlata. Zcela jistě nás překvapí i nápadité komentující sekvence z řady známých filmů. Ty od prvního vydání Banánových rybiček – od počátku ledna roku 1999 – vybírá nenápadná, leč o to nápaditější Zuzana Škrobová, jejíž jméno můžete číst z titulků řady audiovizuálních projektů a děl, na kterých pracovala jako střihačka.

Tatiana Dyková
herečka

Tatiana Dyková

* 13. 7. 1978


* 15. 7. 1945

Jeho nezaměnitelný hlas z něj udělal vyhledávaného rozhlasového a dabingového herce, namluvil čtyři tisíce větších i menších rolí.


Stopáž37 minut
Rok výroby 2003
 ST 4:3
ŽánrZábava