Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Adriena 25. 6. 2021 23:22 Reagovat 15 0

  Konecne opakujete muj NEJ serial vsech dob

  Dekuju dekuju dekuju, Montalbano opet tu. Senzace :-) Preklad Vinsove, skvely dabing, k tomu pribeh (spolecenske romany v havu krimi, pro pozornejsi je to Sicilie v kostce - kuchyne, more, socialni dejiny, mafie). Doufam, ze to zopakujete cele (co se vysilalo) a pridate nove dily. Diky jeste jednou!

 • Andula A. 12. 3. 2018 10:35 Reagovat 4 5

  Co mě vadí?

  Seriál se mi moc líbí, i tento komisař je sympatický, ale minule jsem viděla seriál s mladým komisařem - vysoký, vlasatý, vousatý krasavec a tento současný je sice sympatický také, ale malý, holohlavý, bezvousý. Vedle té blondýnky vypadá jako zakrslík. Tak toto mě vadí - možná je to malicherné, ale nemůžu si pomoci. Kéž by bylo víc dílů s tím mladým. :-)))

  • DM 17. 3. 2018 08:27 Reagovat 3 0

   Mladý/starý Montalbano

   Série Mladý Montalbano končí v roce 1992 atentátem na soudce Falconeho. Další řada je pak situována do období po roce 2000. Proto asi ten rozdíl ve vzhledu.

 • Alena K. 8. 1. 2017 11:24 Reagovat 31 0

  příjemný seriál

  Obchodní oddělení ČT odvádí dobrou práci, když koupilo tento seriál. Bohužel programové oddělení tu práci maří, když ho uvádí v pozdních nočních hodinách. Myslím, že staré pořady by se měli vysílat po obědě nebo v noci, kdy se na televizi dívají důchodci.

  • Juda 22. 1. 2017 16:59 Reagovat 15 0

   Náhodně jsem tento seriál a milého komisaře objevila v pozdních sobotních hodinách. Napínavé, vtipné, krásné prostředí. Děkuji.

 • Stáňa 8. 1. 2017 10:48 Reagovat 33 0

  ČT se čím dál více podobá Nově.

  Proč ČT nedává slušné pořady v dřívějších hodinách, místo těch stokrát omílaných kouzelníků a estrád. A když něco sama vytvoří, často to nestojí za nic.

 • Ivan 18. 4. 2016 01:42 Reagovat 8 0

  Byly natočeny další 2 díly (filmy)

  TV Rai Uno je odvysílala v premiéře v březnu t.r. Uvidíme kdy je ČT uvede v českém znění

 • Kočipatá 23. 10. 2015 22:52 Reagovat 19 1

  Kdy budou další díly?

  Jinak souhlas, čas je opravdu nemožný. Ještě že moje telka umí nahrávat.

 • David 28. 9. 2015 22:14 Reagovat 23 0

  A znova a znova nesmyslný vysílací čas!

  Tak jsme se sice dočkali dalších čtyř premierových dílů, ale dramaturgie programu ČT nám znova předvedla, čeho je schopná. Postopadesáté opakované scénky "zábavy", které ČT opakuje pořád dokola, až je zcela zbaví jejich vtipnosti a kouzla někdy před desátou a premierové díly Montalbana v půlnoci. Pořád dokola opakovaní Profesionálové (i to už poněkud nudí), totéž lze napsat i o jinak zadařilém Poirotovi.....Jenže nemá cenu si tady stěžovat, jako to mnozí z vás dělají. Je lepší napsat přímo do televize a vyžadovat odpověď. Je stejně snadné, jako psát do diskuze. A nenchat se odradit často stupidně arogantními odpovědmi - nakonec tuto televizi si platíme (musíme) a proto máme právo, aby její pracovníci brali ohled na nás, platící koncesionáře a ne na své kamrádíčky a "umělce", vnucující pře s voje spojky svá často i letitá "veledíla" kvůli tantiémám (Bohdalová, Donutil a podobní...).

  • TM 14. 7. 2019 00:15 Reagovat 0 0

   100% pravda.

   Presne a výstižne napísané. Ako sa povie: Kliniec trafený presne po hlavičke.

 • Ina Slov 20. 8. 2014 22:26 Reagovat 33 0

  Nemožný vysílací čas!!!

  Chci se připojit k prosbě za normální vysílací čas, je to pěkný seriál a opravdu nemusí být zařazen na konec pořadů ČT??? Z jakého důvodu, proč? Co tím ČT sleduje.....že ho pustí po půlnoci? Kdo z normálních lidí v tuto dobu sleduje TV? Připojuji se k ostatním....seriál je skvělý!!!!!!

  • Ing. Jiří KROUTIL 6. 9. 2014 11:54 Reagovat 2 0

   Musím konstatovat, že seriál je velmi dobrý a poslední díly jsem raději naspal od 20:00 do 23.30, abych tento seriál mohl sledovat. Nechápu, proč jej ČT stáhla se středečního večera resp. noci. Dřívější čas od 22:00 by byl ideální. Mimochodem, vedle tohoto seriálu je i výborný seriál Vraždy v Benátkách, tak jako ostatní seriály, jež ale narozdíl od České televize jiné stanice bez problému opakují a i mění vysílací časy. Jedině, rovněž dobrý MI 5 dokáží opakovat.

 • Helena 12. 8. 2014 15:39 Reagovat 22 0

  Vysílací čas

  Připojuji se k výhradám proti vysílacímu času seriálu Komisař Montalbano. Proč začíná o půlnoci? Neteče tam krev proudem jako u některých stále opakovaných seriálů a přesto je zařazen do vysílání v nemožné době.

 • Ilona Ronovská 7. 8. 2014 07:18 Reagovat 22 0

  Vysílací čas

  Připojuji se s připomínkou o nemožném čase vysílání tohoto seriálu. Sicílii jsem navštívila a to kouzlo, které má je nepřenosné. Při sledování seriálu se mi vždy vybaví ta vůně, pohoda a neopakovatelná atmosféra, která je pro Itálii typická. Přimlouvám se za opakování všech dosud natočených a na ČT1 odvysílaných dílů a za lepší čas.

  « | | 1 2 3 4 | | » (4)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi